Persoonlijke hulpmiddelen

Home > Over NPO > Secties en Platformen

Secties en Platformen

Sinds 2018 zijn de secties Jonge Duiven, Dagfond, Vitesse-Midfond, Marathon en de platforms Jong en Transport geïnstalleerd. De secties en platforms hebben stemrecht in de Ledenraad en mogen gevraagd en ongevraagd advies geven.

De bezetting van de secties en platformen is als volgt:

  • Sectie Jonge duiven:
    • Marc Palickx - voorzitter - afgevaardigde ledenraad
    • Falco Ebben - reserve afgevaardigde ledenraad
    • - secretaris/penningmeester - afgevaardigde ledenraad
    • Ronald Veenendaal - 2e voorzitter - reserve afgevaardigde ledenraad
    • Wilfried Sebens - 2e secretaris - reserve afgevaardigde ledenraad
  • Sectie Dagfond:
    • Jan Westen - voorzitter - afgevaardigde ledenraad 
    • - secretaris - reserve afgevaardigde ledenraad
    • Jim van Ingen - penningmeester - afgevaardigde ledenraad
    • Martijn Kramer - 2e secretaris
    • vacature
  • Sectie Vitesse-Midfond:
    • Gijs Heinrichs - voorzitter
    • - secretaris - afgevaardigde ledenraad
    • Bob Berendsen - afgevaardigde ledenraad
    • Robert Borneman - 2e voorzitter
    • Math Claessen - penningmeester
  • Sectie Marathon:
    • Benno Kastelein - voorzitter - afgevaardigde ledenraad
    •  - secretaris - afgevaardigde ledenraad
    • Albert Poulisse - penningmeester - reserve afgevaardigde ledenraad
    • Arjan Beens
    • vacature
  • Platform Jong:
    • Boris Dirks - voorzitter - reserve afgevaardigde ledenraad
    • - secretaris - afgevaardigde ledenraad
    • Jos Janssen - penningmeester - afgevaardigde ledenraad
    • Patrick Noorman - 2e voorzitter
    • Mandy de Greef - 2e secretaris
  • Platform Transport:
    • Albert Jan de Jong - voorzitter - afgevaardigde ledenraad 
    • - secretaris - reserve afgevaardigde ledenraad
    • Geurt Doppenberg - penningmeester - reserve afgevaardigde ledenraad
    • Tonnie Straub - 2e voorzitter - afgevaardigde ledenraad
    • vacature

Daarnaast is er na een gezamenlijk overleg met de secties een werkgroep samengesteld die zich gaat bezig houden met het uitwerken van plannen voor de secties, om “Eerlijk Spel”, in de breedste zin van het woord, te bevorderen.

De werkgroep bestaat uit:

  • Marc Palinckx (sectie Jonge Duiven)
  • Jim van Ingen (sectie Dagfond)
  • Boris Dirks (platform Jong)
  • Bob Berendsen (sectie Vitesse/Midfond)

U kunt hen bereiken via  



Realisatie door Four Digits op basis van Plone.