Persoonlijke hulpmiddelen

Eindstanden 2022

De eindstanden van de Nationale Kampioenschappen 2022 zijn bekend. Reclameren is niet meer mogelijk.

Vitesse

Midfond

Eendaagse Fond

Marathon

Jonge duiven 

Beste liefhebber

Beste asduif

 

Vitesse onder 25


Aangewezen

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Hokkampioenschap

1

1622 0015

Olaf Westhoeve

Sommelsdijk

5.530.223

2

1870 0010

Joost Wattel

Colijnsplaat

5.280.269

3

1507 0003

Liam van de Berg

Leidschendam

5.229.023

4

1622 0283

Corjan Tiggelman

Middelharnis

5.177.152

5

2301 0004

Jessica Ketelings

Lomm

5.133.251

6

0850 0027

W. Knuth

Vreden

5.049.458

7

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

4.935.447

8

2581 0005

N. van Es

Elsloo

4.794.804

9

0766 0005

Steffan Willems

Epse

4.747.075

10

0680 1471

Rutger Slagman

Rijssen

4.515.135

Duifkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnr.

Duifpunten

1

1870 0010

Joost Wattel

Colijnsplaat

1-1247974

5.756.858

2

2301 0004

Jessica Ketelings

Lomm

0-1649322

5.683.298

3

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

0-1182293

5.611.532

4

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

1-4770166

5.420.824

5

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

1-1196847

5.331.934

6

1870 0010

Joost Wattel

Colijnsplaat

8-1148801

5.245.886

7

1622 0015

Olaf Westhoeve

Sommelsdijk

0-1467072

5.235.642

8

1622 0015

Olaf Westhoeve

Sommelsdijk

0-1527234

5.159.279

9

1507 0003

Liam van de Berg

Leidschendam

0-1421468

5.072.096

10

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

9-7107860

5.023.915

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Onaangewezen

1

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

3.271.895

2

1870 0010

Joost Wattel

Colijnsplaat

3.133.476

3

0777 0006

Maaike Petrie

Brummen

3.065.761

4

0814 0012

M. Janssen

Bemmel

3.033.291

5

0850 0027

W. Knuth

Vreden

2.837.528

6

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

2.834.157

7

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

2.765.930

8

1000 0774

Stefan van Laar

Elst

2.737.632

9

1507 0003

Liam van de Berg

Leidschendam

2.577.504

10

1622 0283

Corjan Tiggelman

Middelharnis

2.546.732

Vitesse senior


Aangewezen

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Hokkampioenschap

1

2301 9001

J.v.d.Pasch&Dochter

Grubbenvorst

5.904.925

2

2304 9002

Hoezen-Steinhage

Belfeld

5.885.561

3

1047 0951

P.B. van Vliet

Utrecht

5.781.682

4

1109 9001

Comb J.&R Ruttenberg

Baarn

5.738.043

5

2201 0006

F. Visser

Helmond

5.690.652

6

2137 0912

G. van Schaijk

Berghem

5.683.836

7

0252 0089

Henk Douna

Donkerbroek

5.675.994

8

1835 9065

Comb Houmes A. & Zn

Middelburg

5.670.008

9

1950 9206

Heijblom & v.Strien

Raamsdonk

5.647.913

10

2304 0547

A. Smeets

Reuver

5.646.413

11

1548 9062

Comb. W. van de Kooy

Voorhout

5.631.265

12

1549 0598

Ton van Wissen

Voorschoten

5.622.410

13

1622 1025

Wim Huizer

Nieuwe Tonge

5.621.889

14

0211 0180

Jan Kooiker

Buren-Ameland

5.611.352

15

0252 0004

Sj. van de Veer

Bakkeveen

5.606.329

16

1763 0261

J.J. Eskes

Streefkerk

5.602.218

17

0675 9050

Gebr. van Langen

De Lutte

5.587.382

18

1707 0991

J. van de Kooy

Roelofarendsveen

5.561.264

19

0113 0029

W. Clermonts

Groningen

5.557.756

20

1543 0413

R.R.J. van der Helm

Pijnacker

5.554.782

21

0675 0689

V. Bonnes

De Lutte

5.551.722

22

0912 0281

G. van der Linden

Mill

5.550.981

23

2304 0011

Frans Rutten

Horst

5.546.728

24

2167 0798

R. van der Pas

Veghel

5.545.041

25

2304 1046

D. Boer

Reuver

5.543.814

Duifkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnr.

Duifpunten

1

2301 9001

J.v.d.Pasch&Dochter

Grubbenvorst

1-1341212

5.941.446

2

0252 0089

Henk Douna

Donkerbroek

0-1054798

5.916.425

3

2167 0798

R. van der Pas

Veghel

0-4100003

5.884.560

4

1109 9001

Comb J.&R Ruttenberg

Baarn

0-1348145

5.858.506

5

2013 0001

D. van de Vrede

Kaatsheuvel

1-1287177

5.857.495

6

1953 0009

John van Dongen

Roosendaal

0-1574939

5.847.397

7

1984 9001

Comb K. & A. de Rooi

Bergen Op Zoom

9-3933665

5.843.283

8

1205 0262

C. van Lammeren

Bovenkerk

0-1362705

5.831.372

9

2201 0014

A. Visser

Helmond

9-1054273

5.825.058

10

1622 1025

Wim Huizer

Nieuwe Tonge

1-1164705

5.798.288

11

2425 0020

F. Keerssemeeckers

Itteren

9-1124733

5.794.284

12

1549 0598

Ton van Wissen

Voorschoten

0-1444507

5.788.402

13

1139 9003

Comb Van Essen/Siebe

Baarn

0-1348384

5.787.977

14

1913 1286

P.A. Hellemons

Kruisland

1-1206367

5.783.795

15

2304 9002

Hoezen-Steinhage

Belfeld

9-1067127

5.779.678

16

0151 0134

G. Tolhuis

Vlagtwedde

0-1016065

5.778.491

17

0303 9371

Comb Snijder-Mulder

Vries

1-4774079

5.768.749

18

1770 0294

C. Sterrenburg

Zwijndrecht

9-1701885

5.766.799

19

1549 0598

Ton van Wissen

Voorschoten

9-1613719

5.762.143

20

2361 9048

Comb Potten & Laenen

Ysselsteyn

9-7000637

5.758.865

21

0252 9002

D. v.d. Stouwe & Zn.

Donkerbroek

0-1054637

5.755.373

22

1835 9065

Comb Houmes A. & Zn

Middelburg

1-2104689

5.751.516

23

0662 0006

F.Strikker

Hengelo

9-1333817

5.747.997

24

1950 9206

Heijblom & v.Strien

Raamsdonk

9-1770176

5.747.179

25

2143 0584

A. van Nistelrooy

Berlicum

0-1619878

5.746.839

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Onaangewezen

1

2304 9002

Hoezen-Steinhage

Belfeld

4.493.713

2

2301 9001

J.v.d.Pasch&Dochter

Grubbenvorst

4.354.349

3

2304 1011

Jos Smeets

Reuver

4.310.056

4

1907 0004

A. van Loon

Halsteren

3.880.439

5

2304 1119

Thijs Smeets

Reuver

3.821.147

6

2137 0912

G. van Schaijk

Berghem

3.784.860

7

0252 0089

Henk Douna

Donkerbroek

3.777.059

8

0262 0991

Tjeerd Bakker

Sneek

3.764.772

9

2404 0889

H.G.J Kusters

Spaubeek

3.757.660

10

1770 0294

C. Sterrenburg

Zwijndrecht

3.757.643

11

0410 9341

Comb. Huisman

IJsselmuiden

3.706.881

12

0662 0006

F. Strikker

Hengelo

3.704.425

13

1835 1185

M.C. Clement

Kamperland

3.669.353

14

0303 9291

Comb. Ottens

Anderen

3.667.720

15

0262 0966

Arend A. Smit

Sneek

3.648.373

16

1545 0127

J. Hoogenboom

Sassenheim

3.639.118

17

2304 0547

A. Smeets

Reuver

3.621.645

18

1964 9002

Van de Akker-Heeren

St. Willebrord

3.615.842

19

0356 0315

Jan Westen

Ter Apel

3.615.385

20

1243 0152

Fr. Koning

Volendam

3.602.651

21

1835 9065

Comb Houmes A. & Zn

Middelburg

3.565.645

22

1862 0825

Simon van Hoeve

Terneuzen

3.544.231

23

0772 9048

Eijerkamp H.en E.J.

Brummen

3.540.891

24

1707 0371

Ton van Klink

Roelofarendsveen

3.533.488

25

1139 9001

G. en H. Calis

Bussum

3.529.558

terug naar boven

Midfond onder 25


Aangewezen

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Hokkampioenschap

1

2581 0005

N. van Es

Elsloo

4.685.126

2

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

4.400.400

3

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

4.363.211

4

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

4.309.597

5

0766 0005

Steffan Willems

Epse

4.297.198

6

0431 1542

Jelle Hooikammer

Staphorst

4.161.989

7

1622 0283

Corjan Tiggelman

Middelharnis

4.047.588

8

2130 0008

Jelte Verhoeven

Heesch

3.727.318

9

0850 0027

W. Knuth

Vreden

3.658.358

10

0625 0734

Twan Bomers

Eibergen

3.606.972

Duifkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnr.

Duifpunten

1

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

1-4770191

4.865.949

2

2581 0005

N. van Es

Elsloo

9-1143616

4.783.785

3

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

1-4770166

4.726.477

4

0268 0001

Kaylin Slot

Noordwolde-Zuid

0-1063368

4.714.131

5

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

1-4770152

4.646.657

6

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

1-4770245

4.529.622

7

0850 0027

W. Knuth

Vreden

1-1703503

4.484.012

8

1507 0003

Liam van de Berg

Leidschendam

1-1120902

4.414.582

9

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

1-4770133

4.341.740

10

0431 1542

Jelle Hooikammer

Staphorst

1-1546525

4.334.681

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Onaangewezen

1

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

2.957.878

2

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

2.695.357

3

0850 0027

W. Knuth

Vreden

2.216.417

4

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

2.112.143

5

0777 0006

Maaike Petrie

Brummen

2.009.331

6

2301 0004

Jessica Ketelings

Lomm

1.998.709

7

1507 0003

Liam van de Berg

Leidschendam

1.828.595

8

1870 0010

Joost Wattel

Colijnsplaat

1.824.699

9

2130 0008

Jelte Verhoeven

Heesch

1.746.628

10

0814 0012

M. Janssen

Bemmel

1.724.169

terug naar boven

Midfond senior

Aangewezen

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Hokkampioenschap

1

0850 9001

Falckenborg-Nijhof

Beltrum

4.886.967

2

0617 1593

G.J.M. Ros

Delden

4.885.634

3

2130 9206

H. Hanegraaf en Zn

Nuland

4.785.529

4

0680 9004

Krijgsman-Boogaard

Rijssen

4.772.251

5

0349 0003

F. Wilpstra

Groningen

4.765.820

6

1610 9001

J&M Hameeteman

Ouddorp

4.759.301

7

2304 1011

Jos Smeets

Reuver

4.749.431

8

0844 0448

Peter Janssen

Kleve-Lobith

4.710.586

9

2013 0001

D. van de Vrede

Kaatsheuvel

4.706.665

10

1832 0120

J.P. Hengst

Zoutelande

4.702.419

11

0316 0032

Henk Pat

Dalen

4.691.903

12

1139 9001

G. en H. Calis

Bussum

4.680.142

13

2128 0438

Team Hooymans NL

Wijk En Aalburg

4.678.968

14

0772 9048

Eijerkamp H.en E.J.

Brummen

4.660.636

15

0336 9024

Gebr. A & B Leideman

Collendoorn

4.659.407

16

0690 9002

H. Doldersum & Zn

Westerhaar-Vriezenveen

4.655.634

17

2007 0006

Reijnen-Bolton-Hoogh

Alphen

4.655.585

18

1501 0049

A. Boers

'S-Gravenzande

4.653.553

19

1536 9334

Kester/ Verhoef

Naaldwijk

4.645.986

20

1703 9003

Gebr. Barth

's-Gravendeel

4.640.286

21

2404 0889

H.G.J Kusters

Spaubeek

4.633.827

22

2566 0001

J. Hornesch

Cadier en Keer

4.628.953

23

1810 0001

Geert-Jan Meuwese

Lewedorp

4.607.570

24

1850 1060

D.A. de Voogd

Yerseke

4.602.306

25

1953 0009

John van Dongen

Roosendaal

4.600.895

Duifkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnr.

Duifpunten

1

2013 0001

D. van de Vrede

Kaatsheuvel

1-1287183

4.929.997

2

0850 9001

Falckenborg-Nijhof

Beltrum

0-1283650

4.912.566

3

0349 0003

F. Wilpstra

Groningen

1-1550908

4.909.742

4

1850 9009

Comb. van Iwaarden

Kapelle

0-4025263

4.901.644

5

0617 1593

G.J.M. Ros

Delden

9-7010428

4.901.532

6

2404 0889

H.G.J Kusters

Spaubeek

1-7056085

4.890.126

7

0850 9001

Falckenborg-Nijhof

Beltrum

0-1760960

4.873.324

8

1832 0120

J.P. Hengst

Zoutelande

1-1236251

4.865.060

9

0832 0018

G.A. v.d. Bovenkamp

Doetinchem

0-1760720

4.864.057

10

0349 0003

F. Wilpstra

Groningen

8-1466675

4.855.863

11

0844 0448

Peter Janssen

Kleve-Lobith

0-1279004

4.853.249

12

0690 9002

H. Doldersum & Zn

Westerhaar-Vriezenveen

1-1614041

4.850.542

13

1953 0009

John van Dongen

Roosendaal

0-1574939

4.845.110

14

2113 9473

Mevr.Snellen&Zoon

'S-Hertogenbosch

8-1222406

4.844.846

15

1602 0988

A.J. v.d. Lusdonk

Rotterdam

8-5127788

4.840.736

16

0316 9002

Vredeveld-Leemhuis

Coevorden

0-1073321

4.832.876

17

1738 9002

Reedijk-Jongekrijg

Puttershoek

0-1520128

4.822.780

18

0226 0001

S.R. Walda

Oudega

0-1043079

4.817.472

19

1000 0154

Wulf van Laar

Elst

0-1312258

4.815.190

20

0410 9341

Comb. Huisman

IJsselmuiden

9-1775082

4.814.843

21

2301 9001

J.v.d.Pasch&Dochter

Grubbenvorst

1-1341220

4.814.498

22

2301 9001

J.v.d.Pasch&Dochter

Grubbenvorst

1-1341856

4.809.092

23

2013 0005

Joery Jansen

Kaatsheuvel

0-1592651

4.808.531

24

2482 9002

G. Everts & Zn

Heerlen

0-1717840

4.804.524

25

0777 0306

Alwin Petrie

Brummen

0-1255044

4.803.785

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Onaangewezen

1

1610 9001

J&M Hameeteman

Ouddorp

3.391.534

2

0662 0006

F.Strikker

Hengelo

3.176.237

3

0349 0003

F. Wilpstra

Groningen

3.141.394

4

1409 9001

Tervoort-Hasert Comb

Haarlem

3.082.858

5

1983 1518

Hok Huijsmans

Hoogerheide

3.060.123

6

2137 0912

G. van Schaijk

Berghem

2.974.098

7

1832 0120

J.P. Hengst

Zoutelande

2.967.718

8

0617 1593

G.J.M. Ros

Delden

2.941.351

9

1953 0009

John van Dongen

Roosendaal

2.917.886

10

1907 0004

A. van Loon

Halsteren

2.897.456

11

0937 9004

Gebr. Hoogeveen

Ewijk

2.895.895

12

1545 0232

Th. Onderwater

Lisse

2.894.444

13

2151 1611

J. Wippert

Sint Hubert

2.852.123

14

1918 9377

Embregts-Theunis

Hoeven

2.823.385

15

0906 9104

Combinatie Ebben

Boven-Leeuwen

2.812.323

16

1000 0154

Wulf van Laar

Elst

2.812.248

17

2237 1036

Ad vd Crommenacker

Gemert

2.803.243

18

0215 0605

Lucas Scholten

Sneek

2.794.740

19

1964 0331

P. Jacobs

Sprundel

2.777.549

20

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

2.775.326

21

0844 0448

Peter Janssen

Kleve-Lobith

2.762.272

22

1256 0577

G. Timmer

Purmerend

2.760.696

23

0850 9001

Falckenborg-Nijhof

Beltrum

2.745.550

24

0772 9048

Eijerkamp H.en E.J.

Brummen

2.740.826

25

1321 0013

Kees Bleeker

St. Pancras

2.737.286

terug naar boven

Eendaagse fond onder 25

Aangewezen

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Hokkampioenschap

1

1928 1584

X. van Peer

Steenbergen

3.498.836

2

0680 0025

Jorn Kwintenberg

Rijssen

3.386.264

3

2581 0005

N. van Es

Elsloo

3.271.511

4

0125 0011

Meijerhof - de Hoogh

Oude Pekela

3.066.500

5

0431 1542

Jelle Hooikammer

Staphorst

2.977.189

6

1507 0003

Liam van de Berg

Leidschendam

2.956.444

7

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

2.833.900

8

0933 0494

Thed van Wel

Dreumel

2.768.173

9

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

2.715.112

10

1816 0002

Noa Dominicus

Goes

2.584.545

Duifkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnr.

Duifpunten

1

2581 0005

N. van Es

Elsloo

9-1143616

3.835.229

2

0680 0025

Jorn Kwintenberg

Rijssen

9-1342631

3.660.360

3

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

1-1196203

3.579.057

4

1507 0003

Liam van de Berg

Leidschendam

9-7003534

3.540.476

5

1928 1584

X. van Peer

Steenbergen

1-2111874

3.522.769

6

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

1-1196159

3.368.305

7

0125 0011

Meijerhof - de Hoogh

Oude Pekela

1-7056240

3.316.436

8

0933 0494

Thed van Wel

Dreumel

0-1308371

3.236.159

9

0431 1542

Jelle Hooikammer

Staphorst

1-1551589

3.231.554

10

1928 1584

X. van Peer

Steenbergen

1-2111891

3.129.095

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Onaangewezen

1

1507 0003

Liam van de Berg

Leidschendam

2.060.818

2

1928 1584

X. van Peer

Steenbergen

2.055.408

3

0680 0025

Jorn Kwintenberg

Rijssen

2.002.804

4

0933 0494

Thed van Wel

Dreumel

1.695.146

5

2581 0005

N. van Es

Elsloo

1.556.274

6

0431 1542

Jelle Hooikammer

Staphorst

1.534.028

7

0125 0011

Meijerhof - de Hoogh

Oude Pekela

1.515.660

8

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

1.449.926

9

0136 0008

Ricardo Feeburg

Muntendam

1.355.703

10

0621 0659

Corjan Tiggelman

Mddelharnis

1.329.010

terug naar boven

Eendaagse fond senior

Aangewezen

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Hokkampioenschap

1

1254 1044

R.H. van Zuijlen

Almere

3.780.718

2

1707 0371

Ton van Klink

Roelofarendsveen

 

3.768.455

3

1979 0508

C.J. de Joode

Woudrichem

3.768.313

4

1835 9081

Comb.Huige-Schotanus

Middelburg

3.742.939

5

2617 9075

Jo Hendriks & Zn

Nijswiller

3.741.751

6

2107 9002

Pennings-Huiskes

Gemonde

3.711.566

7

2565 0579

J. Ronken

Sittard

3.707.642

8

1968 0361

John Rockx

Zegge

3.703.646

9

2130 9061

Comb.v.Wanrooij

Geffen

3.689.376

10

1553 9313

GrimbergenZuiderwijk

Poeldijk

3.686.673

11

1409 9001

Tervoort-Hasert Comb

Haarlem

3.670.735

12

0685 0750

H. Dekker

Manderveen

3.667.307

13

1755 9072

Overbeek-Rijsbergen

Oudewater

3.659.938

14

1862 0825

Simon van Hoeve

Terneuzen

3.658.408

15

0734 0540

H. Scheffel

Elburg

3.654.121

16

1832 0774

Henk Melis

Zoutelande

3.649.675

17

0350 9003

C. & G. Koopman

Ermerveen

3.646.479

18

1731 9009

Gebr. v.d. Heuvel

Gouderak

3.635.272

19

1746 0117

H.C. Spiering

Krimpen A/D Lek

 

3.630.091

20

2220 9320

Will & Dirk Geudens

Knegsel

3.629.506

21

1031 0012

R.C. Bakker

Zoelen

3.625.042

22

2538 0966

Dennis Veugelers

Nieuwstadt

3.609.438

23

0303 9371

Comb Snijder-Mulder

Vries

3.603.033

24

2304 1011

Jos Smeets

Reuver

3.590.976

25

0748 9134

Comb Borreman

Wapenveld

3.589.703

Duifkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnr.

Duifpunten

1

1139 9005

Comb Pietersen/van Z

Amersfoort

0-1771097

3.955.140

2

0906 9104

Combinatie Ebben

Boven-Leeuwen

0-1302163

3.950.494

3

2113 9473

Mevr.Snellen&Zoon

'S-Hertogenbosch

8-1227501

3.936.256

4

0252 9100

J. & S. Timmermans

Donkerbroek

0-4211205

3.931.925

5

0432 9031

Gebr. Ras

Urk

8-1504591

3.923.878

6

0683 9107

Th. Keemers & Zn.

Albergen

9-1345611

3.918.648

7

0350 9003

C. & G. Koopman

Ermerveen

9-1244591

3.891.139

8

0410 0989

Henri van den Berg

IJsselmuiden

1-1531548

3.866.351

9

1553 9313

GrimbergenZuiderwijk

Poeldijk

0-1444835

3.856.282

10

0906 0041

E. Bouwman

Afferden

0-1302502

3.853.617

11

0606 9234

Derksen-v.d. Keuken

Almelo

0-1135461

3.853.558

12

0734 0540

H. Scheffel

Elburg

0-1215150

3.838.145

13

0120 9001

P. Veenstra & Zn.

Drachtstercompagnie

9-4200069

3.837.519

14

2444 0005

Jos Goessen

Gronsveld

1-1304368

3.836.954

15

0131 0359

Dyda Schothorst

Muntendam

0-1012013

3.834.947

16

2247 0934

Harrie Kennes

Hapert

0-2038492

3.830.100

17

1139 0990

R.W. Grift

Soest

1-1060258

3.826.016

18

1254 1044

R.H. van Zuijlen

Almere

9-1526378

3.823.100

19

0401 9002

Jan & Daan Mooijweer

Vollenhove

0-1100744

3.822.354

20

2128 0764

J. Hooymans

Kerkdriel

9-1022480

3.810.537

21

1604 0098

A.van der Burg

Bergschenhoek

9-1622731

3.809.314

22

1746 0117

H.C. Spiering

Krimpen A/D Lek

0-1512358

3.806.315

23

1731 0022

L. de Groot

Stolwijk

0-1502421

3.800.124

24

0424 0663

A. Peters

Zwolle

9-1283934

3.798.166

25

0250 9056

K. de Jong en Zoon

Ee

9-4203377

3.796.802

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Onaangewezen

1

1953 0666

S.C.A. Bals

Wouwse Plantage

2.836.193

2

1707 0371

Ton van Klink

Roelofarendsveen

2.821.999

3

1128 0971

Robin Rigter

Eemnes

2.812.680

4

1862 0825

Simon van Hoeve

Terneuzen

2.673.377

5

1139 9001

G. en H. Calis

Bussum

2.672.387

6

1409 9001

Tervoort-Hasert Comb

Haarlem

2.622.649

7

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

2.613.613

8

1832 0774

Henk Melis

Zoutelande

2.600.679

9

1918 9377

Embregts-Theunis

Hoeven

2.567.736

10

1837 9046

H. Mookhoek & Zn

Breskens

2.483.134

11

2565 0579

J. Ronken

Sittard

2.472.415

12

1832 0120

J.P. Hengst

Zoutelande

2.433.542

13

1835 1380

Patrick Noorman

Serooskerke

2.376.774

14

0301 0553

C. Santing

Borger

2.354.409

15

1731 0052

G. Starreveld

Moordrecht

2.342.573

16

1835 9081

Comb.Huige-Schotanus

Middelburg

2.326.450

17

2346 0402

A. op het Veld

Baarlo

2.326.025

18

1964 9042

Comb. Oomen

Sprundel

2.315.421

19

1731 9009

Gebr. v.d. Heuvel

Gouderak

2.300.661

20

1979 9175

Colijn Ganus Fox

Nieuwendijk

2.292.120

21

0844 0448

Peter Janssen

Kleve-Lobith

2.290.475

22

0110 0227

H.H.Heslinga

Uithuizen

2.285.343

23

0410 0652

J. Wezenberg

Lewedorp

2.265.432

24

1810 0001

Geert-Jan Meuwese

IJsselmuiden

2.277.040

25

2617 9075

Jo Hendriks & Zn

Nijswiller

2.258.024

terug naar boven

Marathon onder 25

Aangewezen

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Hokkampioenschap

1

1983 0849

Rogier Geerdink

Hoogerheide

2.976.288

2

1517 0961

Lloyd Schuilenburg

Den Haag

2.058.524

3

0607 0017

Nick ter Meer

Almelo

1.577.253

4

0236 0009

Wagteveld

Tjalleberd

1.529.246

5

0690 0004

Joey Bakhuis

Westerhaar-Vriezenveen

1.219.688

6

1020 1920

Sven van Houten

IJsselstein

1.101.173

7

0617 0010

J.Scholten Jeugdlid

Deurningen

1.034.432

8

0410 0021

Jesper Hollander

IJsselmuiden

897.139

9

2151 0852

Rowdy Hoevenaars

Uden

880.806

10

0352 0002

R .Sulmann

Klazienaveen

863.493

Duifkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnummer

Duifpunten

1

1517 0961

Lloyd Schuilenburg

Den Haag

8-1021448

1.784.926

2

1983 0849

Rogier Geerdink

Hoogerheide

0-1583657

1.721.671

3

0761 1280

D.J. van Erven

Wezep

0-1241258

1.713.242

4

1517 0961

Lloyd Schuilenburg

Den Haag

8-1022853

1.535.778

5

0690 0004

Joey Bakhuis

Westerhaar-Vriezenveen

0-1192127

1.456.569

6

0236 0009

Wagteveld

Tjalleberd

8-4293578

1.454.198

7

0236 0009

Wagteveld

Tjalleberg

1-4224038

1.428.143

8

0607 0017

Nick ter Meer

Almelo

1-1559011

1.253.807

9

0653 0010

Rick Tuten

Dalmsholte

9-1276867

1.238.447

10

0653 0010

Rick Tuten

Dalmsholte

9-1276856

1.227.972

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Onaangewezen

1

1983 0849

Rogier Geerdink

Hoogerheide

1.322.280

2

1517 0961

Lloyd Schuilenburg

Den Haag

961.851

3

0607 0017

Nick ter Meer

Almelo

818.539

4

0236 0009

Wagteveld

Tjalleberd

806.868

5

0761 1280

D.J. van Erven

Wezep

566.938

6

0410 0021

Jesper Hollander

Ijsselmuiden

497.938

7

0690 0004

Joey Bakhuis

Westerhaar-Vriezenveen

484.865

8

1020 1920

Sven van Houten

Ijsselstein

470.854

9

0821 0003

Nena Wittenhorst

Kilder

464.721

10

2151 0852

Rowdy Hoevenaars

Uden

440.403

terug naar boven

Marathon senior

Aangewezen

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Hokkampioenschap

1

1316 9001

J. Hommes & Zonen

Akersloot

3.694.360

2

2151 1360

P van der Heijden

Nistelrode

3.616.014

3

0654 0298

J. Willems

Nijverdal

3.505.804

4

0912 0036

W.M. van Daal

Haps

3.447.729

5

0414 9184

Gebr. Limburg

Zuidveen

3.414.243

6

0350 9003

C. & G. Koopman

Ermerveen

3.399.237

7

1024 0899

Jay Lissenberg

Utrecht

3.348.705

8

0823 0015

G.A. Tiemes

Didam

3.345.766

9

0413 1713

Coen Brugman

Luttelgeest

3.341.096

10

1753 0718

Theo Wijfjes

Nieuwveen

3.334.924

11

1714 0006

P. v.d. Boogaard

Kamerik

3.276.712

12

1705 9110

Fam. Toom

Alblasserdam

3.268.015

13

2201 0033

L. Koolen

Bakel

3.264.693

14

0690 1186

Robin Bakhuis

Westerhaar.Vr.Wijk

3.264.282

15

0760 9247

T. Koele & Zn.

Wezep

3.250.097

16

1859 0890

H. Zegers

Sluiskil

3.248.470

17

1977 0141

F.L.A. Sliedregt

Langeweg

3.225.029

18

1519 1416

M.J.H. Broekhoff

Katwijk

3.213.723

19

2309 0146

W. Dircks

Maria Hoop

3.190.405

20

0320 0031

D. Rotman

Musselkanaal

3.187.068

21

0937 9226

A. Driessen & Zn.

Wijchen

3.174.861

22

0225 9175

Comb Rekker-Westra

Berlikum

3.157.461

23

2544 0277

L. Sevriens

Obbicht

3.124.966

24

0690 0005

H. Zwiers

Den Ham

3.111.609

25

0860 0006

Team Pieper

Rheden

3.107.245

Duifkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnummer

Duifpunten

1

0210 9005

Joh. Hopman en Zn.

Noardburgum

9-4201464

3.317.777

2

2128 0381

M. Rosploch

Kerkdriel

8-1047804

2.968.977

3

0841 0004

J.W.B. Bruins

Ulft

9-1441412

2.920.374

4

1910 0522

Bernard Brouwer

Breda

6-3617523

2.859.737

5

1519 1416

M.J.H. Broekhoff

Katwijk

0-1424902

2.859.728

6

1850 9006

Stefan Leloux & Zoon

Kapelle

9-3903979

2.837.606

7

0413 1713

Coen Brugman

Luttelgeest

9-4205113

2.831.657

8

1804 2000

P. van Dongen

Arnemuiden

0-1531385

2.810.966

9

2309 0146

W. Dircks

Maria Hoop

8-1275506

2.802.278

10

2201 9050

A. Vermulst & Zn

Stiphout

6-1686779

2.799.712

11

2249 0311

H. van Bijsterveld

Mierlo

5-3548015

2.799.428

12

0654 0298

J. Willems

Nijverdal

7-1732764

2.793.501

13

2354 0513

A.J.M. Vorselen

Thorn

8-1299299

2.783.193

14

0760 9002

A.Wolff/F.Sellies

Wezep

9-1401049

2.780.365

15

1935 1352

A. van den Hout

Made

6-1609270

2.772.816

16

1859 0890

H. Zegers

Sluiskil

0-1546781

2.772.032

17

0937 0243

Ad van Heijst

Wijchen

9-1473661

2.771.109

18

2309 0146

W. Dircks

Maria Hoop

8-1275546

2.767.797

19

1910 0522

Bernard Brouwer

Breda

0-2000832

2.755.182

20

0690 0005

H. Zwiers

Den Ham

0-1191415

2.750.845

21

1935 1557

P van Bragt

Made

0-2003836

2.743.851

22

2013 9002

Comb. van Alphen

Kaatsheuvel

6-1641777

2.730.396

23

2304 0007

Piet Pansters

Beesel

0-1650963

2.720.190

24

0350 9003

C. & G. Koopman

Ermerveen

9-1244688

2.711.176

25

2151 1360

P van der Heijden

Nistelrode

0-2046024

2.708.895

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Onaangewezen

1

2309 0570

Ah van Lumich

Maria Hoop

2.138.426

2

1832 9161

Comb. Flipse

Westkapelle

2.046.604

3

2151 1360

P van der Heijden

Nistelrode

2.037.984

4

2309 0146

W. Dircks

Maria Hoop

2.027.306

5

0350 9003

C. & G. Koopman

Ermerveen

2.018.736

6

2557 0233

Mevr. Hendriks

Schinveld

1.939.452

7

2544 0277

L. Sevriens

Obbicht

1.934.305

8

2554 9029

Gebr Tummers

Puth-Schinnen

1.914.145

9

1935 0013

Willem Eestermans

Wagenberg

1.851.918

10

2130 0911

J. Schutjens

Geffen

1.820.530

11

0912 0010

P. Arts

Haps

1.816.461

12

0658 0381

B. Kastelein

Hengelo

1.815.842

13

1910 0522

Bernard Brouwer

Breda

1.809.765

14

0413 1713

Coen Brugman

Luttelgeest

1.789.009

15

0413 1446

J. Grootoonk

Bant

1.758.968

16

1024 0899

Jay Lissenberg

Utrecht

1.749.184

17

1626 0121

Mariska v.d. Made

Achthuizen

1.749.087

18

2140 0702

P. Wittenberg

Herpen

1.740.126

19

0268 0518

U. Jellema

Steggerda

1.738.585

20

1832 0138

Piet Hengst

Westkapelle

1.727.224

21

0937 9226

A. Driessen & Zn.

Wijchen

1.715.459

22

1602 0481

W. Rijken

Heerjansdam

1.701.687

23

2143 0878

W. van Ooijen

Rosmalen

1.689.236

24

0912 0036

W.M. van Daal

Haps

1.679.760

25

0414 9184

Gebr. Limburg

Zuidveen

1.672.509

terug naar boven

Jonge duiven onder 25

Aangewezen

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Hokkampioenschap

1

1738 0014

Bridget Vervelde

Papendrecht

5.202.725

2

0685 0253

Bart Booyink

Langeveen

5.033.230

3

0777 0013

Lorena Gijsberts

Zutphen

4.774.828

4

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

4.615.328

5

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

4.484.503

6

0320 0004

J.J. Suk

Tweede Exloermond

4.070.511

7

0680 0025

Jorn Kwintenberg

Rijssen

4.042.714

8

0118 0003

Sven Broersma (J)

Hoogkerk

3.891.739

9

0933 0494

Thed van Wel

Dreumel

3.852.186

10

0693 0009

Wendy Eertink

Wierden

3.717.669

Duifkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnr.

Duifpunten

1

0685 0253

Bart Booyink

Langeveen

2-8170203

5.854.858

2

0685 0253

Bart Booyink

Langeveen

2-8170854

5.539.478

3

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

2-8461214

5.451.915

4

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

2-8461113

5.376.704

5

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

2-8461237

5.358.184

6

1738 0014

Bridget Vervelde

Papendrecht

2-8567687

5.330.481

7

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

2-8461194

5.200.719

8

0777 0013

Lorena Gijsberts

Zutphen

2-8677966

5.189.715

9

1738 0014

Bridget Vervelde

Papendrecht

2-7079106

5.172.340

10

0693 0009

Wendy Eertink

Wierden

2-8178711

5.126.638

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Onaangewezen

1

0685 0253

Bart Booyink

Langeveen

2.952.355

2

1738 0014

Bridget Vervelde

Papendrecht

2.747.776

3

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

2.738.487

4

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

2.399.908

5

0814 0012

M. Janssen

Bemmel

2.304.837

6

0680 0025

Jorn Kwintenberg

Rijssen

2.292.183

7

0777 0013

Lorena Gijsberts

Zutphen

2.231.118

8

0125 0011

Meijerhof - de Hoogh

Oude Pekela

2.226.347

9

0320 0004

J.J. Suk

Tweede Exloërmond

2.099.104

10

1622 0283

Corjan Tiggelman

Middelharnis

1.947.027

terug naar boven

Jonge duiven senior

Aangewezen

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats

Hokkampioenschap

1

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

6.438.872

2

0303 1777

A.Majid

Assen

6.420.464

3

1714 0263

W.A. de Bruijn

Reeuwijk

6.102.769

4

0256 0768

Germ Dijkstra

Drachten

6.049.462

5

1939 1772

Gert van den Bogaard

Rijen

5.993.575

6

0205 0009

J. Oostra

Gerkesklooster

5.948.553

7

1712 9002

J. den Hartog en Zn.

Culemborg

5.946.360

8

1767 0311

W.B. de Kruijf

Woerden

5.884.495

9

1870 0023

Rene van de Zande

Wissenkerke

5.810.288

10

1047 0951

P.B. van Vliet

Utrecht

5.789.282

11

1534 0729

P. Groeneveld

Honselersdijk

5.748.961

12

2128 0128

Team van Oss

Velddriel

5.734.670

13

2115 9192

V Doorn v Wanrooij

Den Dungen

5.732.763

14

0226 0178

P. Pander

Wijckel

5.727.027

15

1609 0004

M.van der Baan

Melissant

5.706.271

16

2304 9002

Hoezen-Steinhage

Belfeld

5.656.622

17

0772 1133

Eijerkamp Lotte

Brummen

5.642.827

18

1610 9147

Comb Grinwis & Van A

Ouddorp

5.627.011

19

1714 9084

G. & S. Verkerk

Reeuwijk

5.613.557

20

1304 0004

Thea van Son

Alkmaar

5.602.243

21

1705 9012

Comb.Elkhuizen

Alblasserdam

5.591.658

22

1763 0261

J.J. Eskes

Streefkerk

5.510.922

23

1953 0009

John van Dongen

Roosendaal

5.502.684

24

2201 0021

W.T.J. Rooijakkers

Helmond

5.474.830

25

1602 1134

Peter van Gelder

Rotterdam

5.458.957

Duifkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnr.

Duifpunten

1

0218 0606

B. de Roos

Zwagerbosch

2-8030024

6.835.530

2

1705 9012

Comb.Elkhuizen

Alblasserdam

2-8449103

6.808.710

3

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

2-8351986

6.769.974

4

1714 0263

W.A. de Bruijn

Reeuwijk

2-8458899

6.766.341

5

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

2-8351956

6.725.871

6

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

2-8351942

6.644.147

7

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

2-8351923

6.619.490

8

1714 0263

W.A. de Bruijn

Reeuwijk

2-8458781

6.549.302

9

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

2-8351991

6.501.009

10

0693 0653

D. Beverdam

Enter

2-8179084

6.498.850

11

1950 0001

Rink Hoeke

Hank

2-8527512

6.462.384

12

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

2-8351972

6.447.981

13

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

2-8351977

6.437.641

14

1047 0951

P.B. van Vliet

Utrecht

2-8312567

6.426.233

15

1714 0263

W.A. de Bruijn

Reeuwijk

2-8459002

6.425.422

16

1714 9084

G. & S. Verkerk

Reeuwijk

2-8459379

6.421.125

17

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

2-8351935

6.412.759

18

1300 1127

Lex Udo

Heiloo

2-8360874

6.398.790

19

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

2-8351952

6.389.524

20

1714 0263

W.A. de Bruijn

Reeuwijk

2-8458824

6.384.939

21

1835 1380

Patrick Noorman

Serooskerke

2-8486550

6.372.587

22

1047 0951

P.B. van Vliet

Utrecht

2-8312636

6.341.239

23

1763 0261

J.J. Eskes

Streefkerk

2-8482811

6.329.933

24

1767 0311

W.B. de Kruijf

Woerden

2-8486571

6.324.262

25

1712 9002

J. den Hartog en Zn.

Culemborg

2-8456233

6.308.309

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Onaangewezen

1

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

4.547.237

2

1870 0023

Rene van de Zande

Wissenkerke

3.707.508

3

1300 1127

Lex Udo

Heiloo

3.544.840

4

1870 0012

Mevr. Verwei-Filius

Wissenkerke

3.516.140

5

1964 0331

P. Jacobs

Sprundel

3.432.311

6

1609 0004

M.van der Baan

Melissant

3.408.852

7

2115 9192

V Doorn v Wanrooij

Den Dungen

3.360.380

8

0256 0768

Germ Dijkstra

Drachten

3.318.334

9

1907 0004

A. van Loon

Halsteren

3.296.760

10

1610 9147

Comb Grinwis & Van A

Ouddorp

3.168.697

11

1767 0311

W.B. de Kruijf

Woerden

3.101.299

12

0215 0605

Lucas Scholten

Sneek

3.080.299

13

0226 0178

P. Pander

Wijckel

3.061.705

14

0696 1021

J.E.D. Karsten

Wierden

3.052.436

15

1835 9065

Comb Houmes A. & Zn

Middelburg

3.043.017

16

1714 0263

W.A. de Bruijn

Reeuwijk

3.020.755

17

2304 9002

Hoezen-Steinhage

Belfeld

2.993.580

18

0633 9005

Comb. Visscher

Glanerbrug

2.991.454

19

0685 0253

Bart Booyink

Langeveen

2.952.355

20

1918 9377

Embregts-Theunis

Hoeven

2.928.273

21

0413 0165

Dirk Huizinga

Bant

2.915.570

22

0755 1847

J. Nijboer

Nunspeet

2.908.281

23

1020 9401

Comb. van Rooij

Tull En 'T Waal

2.901.210

24

1602 1134

Peter van Gelder

Rotterdam

2.879.733

25

0772 1133

Eijerkamp Lotte

Brummen

2.878.199

Beste liefhebber onder 25

Aangewezen

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats

 

1

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

16.268.729

2

1622 0283

Corjan Tiggelman

Middelharnis

15.002.547

3

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

14.880.648

4

0680 0025

Jorn Kwintenberg

Rijssen

14.177.971

5

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

13.783.160

6

0125 0011

Meijerhof - de Hoogh

Oude Pekela

13.769.042

7

2581 0005

N. van Es

Elsloo

13.077.155

8

0814 0012

M. Janssen

Bemmel

13.040.333

9

1507 0003

Liam van de Berg

Leidschendam

12.997.943

10

1622 0015

Olaf Westhoeve

Sommelsdijk

12.526.792

terug naar boven

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats

 

Onaangewezen

1

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

8.968.260

2

1756 0006

Gwen v/d Merwe

Dordrecht

8.641.432

3

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

8.496.628

4

0680 0025

Jorn Kwintenberg

Rijssen

8.160.245

5

1507 0003

Liam van de Berg

Leidschendam

7.898.173

6

0814 0012

M. Janssen

Bemmel

7.885.510

7

1622 0283

Corjan Tiggelman

Middelharnis

7.337.091

8

0125 0011

Meijerhof - de Hoogh

Oude Pekela

7.187.131

9

2261 9003

Schreuder Sisters

Veldhoven

6,467,750

10

0850 0027

W. Knuth

Vreden

6.442.298

terug naar boven

Beste liefhebber senior

Aangewezen

Plc

Lidnr.

Naam

Woonplaats

Hokkampioenschap

1

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

19.342.352

2

1939 1772

Gert van den Bogaard

Rijen

18.798.075

3

1767 0311

W.B. de Kruijf

Woerden

18.289.489

4

1047 0951

P.B. van Vliet

Utrecht

18.145.855

5

1953 0009

John van Dongen

Roosendaal

18.120.653

6

2013 0001

D. van de Vrede

Kaatsheuvel

18.057.103

7

0850 9001

Falckenborg-Nijhof

Beltrum

17.893.997

8

1763 0261

J.J. Eskes

Streefkerk

17.738.819

9

0633 9005

Comb. Visscher

Glanerbrug

17.607.437

10

2565 0579

J. Ronken

Sittard

17.550.353

11

1705 9012

Comb.Elkhuizen

Alblasserdam

17.486.347

12

0912 0281

G. van der Linden

Mill

17.435.768

13

0772 1133

Eijerkamp Lotte

Brummen

17.434.677

14

1835 1380

Patrick Noorman

Serooskerke

17.422.454

15

0349 0003

F. Wilpstra

Groningen

17.402.580

16

1622 1025

Wim Huizer

Nieuwe Tonge

17.364.830

17

0226 0178

P. Pander

Wijckel

17.342.893

18

0906 9104

Combinatie Ebben

Boven-Leeuwen

17.330.685

19

0301 0260

H.T. Deuring

Gasselternyveen

17.324.599

20

0611 1117

J. Doldersum & Zn.

Almelo

17.247.700

21

1864 0007

A.J. Scherpenisse

Sint-Maartensdijk

17.187.025

22

1020 9401

Comb. van Rooij

Tull En 'T Waal

17.158.522

23

1609 0004

M.van der Baan

Melissant

17.149.063

24

0844 0448

Peter Janssen

Kleve-Lobith

17.124.597

25

1738 9247

Comb.Burg & Waard

Hendrik Ido Ambacht

17.067.337

Hokkampioenschap

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats

 

Onaangewezen

1

1256 0002

Jelger Klinkenberg

Noordbeemster

 

13.357.240

2

1918 9377

Embregts-Theunis

Hoeven

11.437.224

3

1907 0004

A. van Loon

Halsteren

11.349.510

4

0772 1133

Eijerkamp Lotte

Brummen

11.265.190

5

1862 0825

Simon van Hoeve

Terneuzen

11.253.839

6

1409 9001

Tervoort-Hasert Comb

Haarlem

11.054.519

7

1953 0009

John van Dongen

Roosendaal

11.006.259

8

1835 1380

Patrick Noorman

Serooskerke

10.925.137

9

2.150.605

Lucas Scholten

Sneek

10.909.141

10

0906 9104

Combinatie Ebben

Boven-Leeuwen

10.893.499

11

1707 0371

Ton van Klink

Roelofarendsveen

10.852.512

12

0301 0260

H.T. Deuring

Gasselternyveen

10.810.341

13

2304 1011

Jos Smeets

Reuver

10.767.602

14

0349 0003

F. Wilpstra

Groningen

10.702.486

15

1300 1127

Lex Udo

Heiloo

10.690.292

16

0633 9005

Comb. Visscher

Glanerbrug

10.680.923

17

1705 9012

Comb.Elkhuizen

Alblasserdam

10.597.602

18

1835 9065

Comb Houmes A. & Zn

Middelburg

10.594.375

19

0844 0448

Peter Janssen

Kleve-Lobith

10.590.497

20

0772 9048

Eijerkamp H.en E.J.

Brummen

10.546.370

21

2346 0402

A. op het Veld

Baarlo

10.313.599

22

1832 0120

J.P. Hengst

Zoutelande

10.310.924

23

1264 9003

A. Kat & Zn.

Westzaan

10.286.223

24

2013 0001

D. van de Vrede

Kaatsheuvel

10.259.054

25

1020 9401

Comb. van Rooij

Tull En 'T Waal

10.241.762

terug naar boven

Beste asduif onder 25

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnr.

Punten

1

2581 0005

N. van Es

Elsloo

9-1143616

11.919.191

2

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

0-1182293

11.098.810

3

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

1-4770166

10.955.100

4

2301 0004

Jessica Ketelings

Lomm

0-1649322

10.853.110

5

0101 0010

Elianne Wiersema

Appingedam

1-4770277

10.644.516

6

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

1-4770191

10.240.773

7

0850 0027

W. Knuth

Vreden

1-1703503

10.000.442

8

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

1-4770194

9.939.821

9

0101 0100

Wendela Wiersema

Appingedam

1-4770133

9.687.820

10

0766 0005

Steffan Willems

Epse

8-5192407

9.653.162

terug naar boven

Beste asduif senior

 

Plc

Lidnr

Naam

Woonplaats.

Ringnr.

Punten

1

0912 0281

G. van der Linden

Mill

9-4070434

12.448.034

2

0432 9031

Gebr. Ras

Urk

8-1504591

12.383.710

3

0350 9003

C. & G. Koopman

Ermerveen

1-4777111

12.194.875

4

2538 0966

Dennis Veugelers

Nieuwstad

0-1708387

12.173.848

5

1020 1369

Jos de Ridder

Asperen

1-2148800

11.965.442

6

1054 0575

J.A. Goes

Schalkwijk

1-1042323

11.919.734

7

2346 0028

Toos Muysers

Lottum

0-1654071

11.909.338

8

1548 9062

Comb. W. van de Kooy

Voorhout

1-1142533

11.890.357

9

0337 0001

B. van Dijk

Westerhaar

7-1649910

11.857.854

10

1626 0005

Martijn Heezen

Ooltgensplaat

8-1068516

11.829.763

11

1850 9009

Comb. van Iwaarden

Kapelle

0-4025263

11.804.898

12

1953 0009

John van Dongen

Roosendaal

0-1574939

11.767.129

13

0850 9001

Falckenborg-Nijhof

Beltrum

0-1760960

11.745.697

14

1763 0261

J.J. Eskes

Streefkerk

0-1521336

11.710.489

15

2013 0001

D. van de Vrede

Kaatsheuvel

0-2013241

11.649.443

16

2565 0579

J. Ronken

Sittard

8-1348350

11.603.458

17

1738 9247

Comb.Burg & Waard

Hendrik Ido Ambacht

9-7002893

11.591.907

18

0328 0750

Jan Kriekjes

Hoogeveen

0-1533270

11.578.286

19

2414 0019

H. Leenders

Voerendaal

7-1512691

11.565.605

20

1731 0022

L. de Groot

Stolwijk

9-1674128

11.500.767

21

0350 9003

C. & G. Koopman

Ermerveen

1-7051061

11.483.195

22

0906 9104

Combinatie Ebben

Boven-Leeuwen

0-1302163

11.467.785

23

1549 0598

Ton van Wissen

Voorschoten

0-1444507

11.456.214

24

1139 9001

G. en H. Calis

Bussum

1-1058309

11.426.586

25

0690 9002

H. Doldersum & Zn

Westerhaar-Vriezenveen

1-1614041

11.378.142

terug naar boven

 

Realisatie door Four Digits op basis van Plone.