Persoonlijke hulpmiddelen

NK2019-Jonge duiven Vitesse

Hieronder vindt u per categorie de 50 beste deelnemers in de categorie jonge duiven vitesse (onaangewezen, aangewezen en duifkampioen)

Onaangewezen

Plc Naam Woonplaats Afd Punten
1 J. den Hartog en Zn. Culemborg 7 1425,668
2 Daniël Dekker Koudekerke 1 1407,577
3 P. & M. Kuiper Nieuw Roden 10 1398,015
4 Jan Westen Ter Apel 10 1343,294
5 J. Knegt Aerdenhout 6 1328,622
6 Hilbrands en Zn Finsterwolde 10 1290,614
7 Combinatie Ebben Boven-Leeuwen 8 1289,316
8 Bakker & Alblas Ameide 7 1269,132
9 J. van der Putten Handel 3 1264,201
10 H van der Tuin Oldeberkoop 11 1223,615
11 Jimmy Verheyden St. Jansteen 1 1196,556
12 A. Vermulst & Zn Stiphout 3 1180,964
13 J.A. Goes Schalkwijk 7 1158,861
14 John van Dongen Roosendaal 2 1144,725
15 Gebr Vis Wateringen 5 1143,039
16 Frans Oude Nijeweme Denekamp 9 1137,123
17 J. Beverdam & Zn. Nieuwlande 10 1136,748
18 J. Doldersum & Zoon Almelo 9 1134,701
19 V Doorn v Wanrooij Den Dungen 3 1131,625
20 Adr. Dingemans Hoogerheide 2 1112,829
21 JC Walhout & H Koks Goes 1 1112,231
22 H. Kemmeren Raamsdonk 2 1107,924
23 P. Breman Genemuiden 8 1103,560
24 J.E.D. Karsten Wierden 9 1103,329
25 H. Moot Den Helder 6 1101,210
26 H.M. Calon Hoofdplaat 1 1098,038
27 H.P.M. Jordens Velp 8 1097,562
28 Comb D.Esteje/H.Otto Nieuw-Vennep 5 1081,031
29 Team Kramer-Hsu Wormer 6 1080,346
30 Comb. B.en J. Haisch Elst utr. 8 1079,728
31 Zwiep-Kikkert Hoogeveen 10 1076,134
32 F Looyschelder Arnhem 8 1074,670
33 H.Stevens Puth 4 1073,545
34 J. Bakker Groningen 10 1070,489
35 J.Th de Haan Almere 7 1070,398
36 S. Wind Rottum 11 1064,239
37 P.M. Kuiper Groningen 10 1063,254
38 Embregts-Theunis Hoeven 2 1057,760
39 H.T. Deuring Gasselternyveen 10 1057,075
40 J.A. Buijs Oude Tonge 5 1052,724
41 J. Peters Heumen 3 1048,996
42 P. Antens Zundert 2 1044,525
43 Albers & Zn. Nijmegen 8 1041,576
44 W.J. Vriens Ossendrecht 2 1040,215
45 K. Wouters Lage Mierde 3 1037,860
46 P. Jacobs Sprundel 2 1036,080
47 J. Hendrikx Halsteren 2 1029,045
48 Bert Bloemert Staphorst 10 1028,556
49 Peter Beentjes Heemskerk 6 1028,288
50 Jack Reijngoudt St. Philipsland 1 1026,759

Aangewezen

Plc Naam Woonplaats Afd Punten
1 J.L.M. van Eekeren Lepelstraat 2 2583,202
2 v 't Oever vd Laan Lisse 5 2568,223
3 A. van Engelen Gilze 2 2547,155
4 G. v.d. Bosse Lewedorp 1 2524,595
5 Gebr. Scheele Terneuzen 1 2514,904
6 H. Mookhoek & Zn Breskens 1 2512,979
7 Schut van de Veen Kootwijkerbroek 8 2502,546
8 H van der Tuin Oldeberkoop 11 2464,757
9 Bakker & Alblas Ameide 7 2437,123
10 B. Martens en Zn. Elsloo 4 2435,394
11 L. van den Nieuwendi Leiden 5 2419,147
12 J. Koch Eindhoven 3 2417,123
13 Comb Houben-de Vries Obbicht 4 2416,512
14 Thea van Son Alkmaar 6 2411,081
15 Daniël Dekker Koudekerke 1 2401,018
16 K. van Koppen Steenbergen 2 2396,359
17 H.Stevens Puth 4 2385,890
18 J. Groenen Ooij Bij Nijmegen 8 2378,167
19 F Looyschelder Arnhem 8 2348,154
20 J.C.W. Spook Aalsmeer 6 2333,602
21 John van Dongen Roosendaal 2 2321,871
22 A. Timmers Prinsenbeek 2 2321,628
23 W.J. Vriens Ossendrecht 2 2305,759
24 W.A. de Bruijn Reeuwijk 5 2292,806
25 V.d. Woestijne & zn Opheusden 8 2287,482
26 J.A. Goes Schalkwijk 7 2284,644
27 Ben de Keyzer Berkel En Rodenrijs 5 2278,953
28 A. Vermulst & Zn Stiphout 3 2271,368
29 Klaas de Haan Drachten 11 2269,120
30 J. Peters Heumen 3 2255,064
31 Combinatie Ebben Boven-Leeuwen 8 2255,004
32 C.P.J. van Staay Roosendaal 2 2253,050
33 Vd Brink vd Peppel Ede 8 2251,789
34 Heijblom & v.Strien Raamsdonk 2 2249,158
35 P. Breman Genemuiden 8 2245,442
36 R. & L. Traas Nieuwdorp 1 2244,410
37 Jurgen Stevens Emmerich 9 2240,476
38 Jan Nijboer Daarlerveen 9 2234,152
39 E. van Acker St. Jansteen 1 2232,497
40 W. van Beek Nispen 2 2225,323
41 Embregts-Theunis Hoeven 2 2222,378
42 H. Winkens Itteren 4 2221,780
43 P. van Hilten Nijmegen 8 2216,472
44 Simon van Hoeve Terneuzen 1 2215,805
45 Arnold Paalman Hengevelde 9 2213,534
46 P.M. Kuiper Groningen 10 2211,493
47 W. van den Born Nijkerk 7 2197,502
48 P. & M. Kuiper Nieuw Roden 10 2184,445
49 J. Rademakers Brummen 8 2181,638
50 J.E.D. Karsten Wierden 9 2181,533

Duifkampioenschap

Plc Naam Woonplaats Afd Ringnummer Punten
1 H.M. Calon Hoofdplaat 1 9-3905801 2984,155
2 A. Gijsbers Neer 4 9-1085822 2960,171
3 H.M. Calon Hoofdplaat 1 9-3905822 2950,639
4 J.C.W. Spook Aalsmeer 6 9-1529215 2945,750
5 H.J. Smulders Ulestraten 4 9-1107191 2943,169
6 J. Doldersum & Zoon Almelo 9 9-1306173 2942,137
7 Comb Kroesen Erica 10 9-1777235 2940,562
8 Severs & Cornelissen Oosterhout 2 9-1743846 2935,377
9 Comb Hengsteboer Rouveen 10 9-4742586 2922,917
10 G.J. & J. de Kuiper Hoogblokland 7 9-7001349 2915,975
11 H. la Grouw Amsterdam 6 9-1535080 2915,876
12 F. Wilpstra Groningen 10 9-1289010 2913,895
13 P. & M. Kuiper Nieuw Roden 10 9-1255110 2912,243
14 J.v.d.Pasch&Dochter Grubbenvorst 4 9-1064202 2911,376
15 Comb. Kolkman Oosterwolde 8 9-1206329 2909,441
16 Hok v. Andel-Terluin Hilaard 11 9-1211578 2906,703
17 Comb. van Zoeren Putten 7 9-1404642 2905,523
18 A. Kluten Maastricht 4 9-1140417 2898,088
19 J. van der Putten Handel 3 9-1052200 2895,601
20 Gebr. Scheele Terneuzen 1 9-3908039 2893,089
21 J.A. Goes Schalkwijk 7 9-1505714 2892,263
22 A. Timmers Prinsenbeek 2 9-1731080 2890,449
23 Frank Rodenburg Uitgeest 6 9-1769602 2890,079
24 Dirk Kaayk Koog Aan De Zaan 6 9-1554103 2889,087
25 Comb.v.Wanrooij Geffen 3 9-3940407 2888,360
26 V.d. Woestijne & zn Opheusden 8 9-1490683 2884,838
27 K. Weijdema Steenwijk 11 9-1277888 2878,232
28 Embregts-Theunis Hoeven 2 9-3911247 2877,200
29 H. Steenbergen Elburg 8 9-1399941 2876,787
30 Andre schreurs Oosterwolde 8 9-1399289 2873,738
31 H. Winkens Itteren 4 9-1125093 2870,034
32 J. den Hartog en Zn. Culemborg 7 9-1480131 2870,009
33 A. Vermulst & Zn Stiphout 3 9-3944709 2869,561
34 W. Colsen Prinsenbeek 2 9-1730474 2869,461
35 Heijblom & v.Strien Raamsdonk 2 9-3916530 2868,981
36 W.A. de Bruijn Reeuwijk 5 9-1667235 2864,375
37 Greet en Cor de Wit Opheusden 8 9-1490964 2863,198
38 J. Kuijpers Leende 3 9-1054054 2851,442
39 Comb Schinkel Korf Urk 11 9-4206650 2846,879
40 J.v.d.Pasch&Dochter Grubbenvorst 4 9-1964308 2844,960
41 Arnold Paalman Hengevelde 9 9-1307403 2839,755
42 Daniël Dekker Koudekerke 1 9-1714313 2835,519
43 J.C.Kerkhofs en zn Reusel 3 9-1057466 2835,316
44 C.P.J. van Staay Roosendaal 2 9-1748901 2835,156
45 M. van Zon Krimpen a/d Lek 5 9-1682171 2834,857
46 Comb Manders & Zn Beek en Donk 3 9-4076489 2834,380
47 G.F.J. Tromp Castricum 6 9-1574941 2833,317
48 Reico Janssen Ede 8 9-1373992 2831,797
49 Comb.v.Wanrooij Geffen 3 9-3940402 2829,989
50 J. Groenen Ooij Bij Nijmegen 8 9-1469430 2828,458

 

Realisatie door Four Digits op basis van Plone.