Persoonlijke hulpmiddelen

NK2019-Vitesse onder 30

Hieronder vindt u per categorie de 50 beste deelnemers in de categorie Vitesse onder 30 (onaangewezen, aangewezen en duifkampioen)

Onaangewezen

Plc Naam Woonplaats Afd Punten
1 Hok Huijsmans Hoogerheide 2 3380,494
2 Ch. Corstjens Neeritter 4 3064,026
3 Udo-Duijn Heiloo 6 2668,654
4 Comb. Ottens Rolde 10 2658,884
5 R. & L. Traas Nieuwdorp 1 2641,397
6 J. Berkers Helmond 3 2551,906
7 Lucas Scholten Sneek 11 2549,054
8 Jelger Klinkenberg Noordbeemster 6 2536,152
9 FPP Speed Diepeveen Keldonk 3 2533,268
10 L. & M. Verbart Baarlo 4 2493,726
11 Joh. Pietersma Balk 11 2489,223
12 Peter Janssen Kleve-Lobith 9 2486,765
13 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 5 2471,117
14 Gwen v/d Merwe Dordrecht 5 2469,572
15 J.v.d.Pasch&Dochter Grubbenvorst 4 2442,929
16 Ruttenberg/deRuijter Baarn 7 2427,506
17 F. Keerssemeeckers Itteren 4 2416,951
18 J.J.Hoogland Midlum 11 2397,672
19 Team Hooymans NL Wijk En Aalburg 7 2382,538
20 G. en H. Calis Bussum 7 2373,381
21 Jan Westen Ter Apel 10 2366,402
22 P.C. van Gelder Rotterdam 5 2358,525
23 J. Oost Elp 10 2352,632
24 Teun Versteeg Nieuwendijk 2 2343,970
25 J. Ronken Sittard 4 2333,593
26 S.C.A. Bals Wouwse Plantage 2 2327,996
27 Paul d' Hondt Hulst 1 2327,271
28 Comb Sijbesma/Klaver Tzummarum 11 2325,650
29 R. Kusters Nuth 4 2320,527
30 J. Groenen Ooij Bij Nijmegen 8 2319,669
31 J. Hornesch Cadier en Keer 4 2318,871
32 Comb. J & M Duits Eijsden 4 2287,285
33 M.F.J.J. Baijer Oosterbeek 8 2287,055
34 V.d. Woestijne & zn Opheusden 8 2274,575
35 M.C. Clement Kamperland 1 2255,996
36 J. Koch Eindhoven 3 2245,151
37 R. van der Pas Veghel 3 2244,587
38 Comb Manders & Zn Beek en Donk 3 2244,479
39 Jaap Boon 'S-Gravenzande 5 2242,162
40 H. Scheffel Elburg 8 2227,625
41 Frans Rutten Horst 4 2224,773
42 G. van der Linden Mill 3 2219,990
43 Comb.v.Wanrooij Geffen 3 2213,084
44 A. Kluten Maastricht 4 2205,434
45 L.M. van Erp Berghem 3 2186,354
46 J. Smit Assen 10 2184,271
47 A. Visser Helmond 3 2182,371
48 Derksen-v.d. Keuken Almelo 9 2177,985
49 Stoop v. Huizen Den Bommel 5 2171,874
50 C.van Gelder Ridderkerk 5 2167,014

 Aangewezen

Plc Naam Woonplaats Afd Punten
1 Joost Wattel Colijnsplaat 1 5525,308
2 Lotte Eijerkamp Brummen 8 5231,990
3 Robin Rigter Eemnes 7 5063,390
4 Wendela Wiersema Appingedam 10 5008,055
5 Team Hooymans NL Wijk En Aalburg 7 4979,138
6 Brian Sangers Eefde 8 4952,033
7 A. Zuiderveld Leek 10 4905,775
8 Max van Dongen Sliedrecht 5 4827,295
9 Richard van den Bos Stad A/H Haringvliet 5 4797,185
10 S.J.W. de Graaf Limmen 6 4738,502
11 Gebr. Dekker Terneuzen 1 4688,335
12 Niels den Dunnen Hoornaar 7 4600,276
13 Hok Huijsmans Hoogerheide 2 4481,384
14 Reico Janssen Ede 8 4362,683
15 Fokke Jongsma Drachtstercompagnie 11 4289,755
16 W. Blaak Capelle aan den IJssel 5 4159,807
17 S.C.A. Bals Wouwse Plantage 2 4018,355
18 Tim Penders Heerlen 4 3945,141
19 Wilfred Sebens Hoogezand 10 3943,031
20 Marco Zandvoort Rijssen 9 3907,747
21 Floris Hulshof Brummen 8 3903,043
22 H.M. Niks Westerhaar 9 3811,086
23 G. v.d. Bosse Lewedorp 1 3800,417
24 S.S. de Vries IJsselmuiden 8 3768,180
25 Albert Bouman Wijk en Aalburg 7 3751,013
26 C. Silvius Sneek 11 3739,533
27 X. van Peer Steenbergen 2 3668,182
28 Joshua Hoek Middelburg 1 3564,286
29 Luuk Blaauw Barendrecht 5 3548,873
30 Y.  Meijerhof Oude Pekela 10 3483,408
31 D. van der Veer Zuidhorn 10 3467,812
32 Pleun Pieter Poot Maasdijk 5 3374,790
33 Y. Reintjes Didam 9 3283,385
34 J. Looijen Elst (Utr.) 8 3273,401
35 Thed van Wel Dreumel 8 3265,828
36 Rowdy Hoevenaars Uden 3 3229,812
37 J.H. van Putten Oosterwolde 8 3183,864
38 Patrick Noorman Serooskerke 1 3129,919
39 K.R. van der Galien Oenkerk 11 3074,570
40 Martijn Heezen Ooltgensplaat 5 3072,842
41 Tom van Vliet Ter Aar 5 3043,067
42 P. Jongsma Wormerveer 6 2996,853
43 J. Burggraaf Rotterdam 5 2901,256
44 Han Immink Rijssen 9 2895,451
45 Jari v/d Peppel Wageningen 8 2766,593
46 Dennis Veugelers Nieuwstadt 4 2751,739
47 Jelle Derks Raalte 8 2719,237
48 M. Flap Hoogezand 10 2668,404
49 S. Elsinghorst Winterswijk 9 2579,000
50 Hendrikus Dokter Kootwijkerbroek 7 2571,043


Duifkampioenschap

Plc Naam Woonplaats Afd Ringnummer Punten
1 Lotte Eijerkamp Brummen 8 7-1819934 5783,810
2 Wendela Wiersema Appingedam 10 8-4722968 5756,539
3 Joost Wattel Colijnsplaat 1 7-1328538 5597,574
4 Lotte Eijerkamp Brummen 8 7-1819865 5572,177
5 Lotte Eijerkamp Brummen 8 7-1820058 5480,951
6 Wendela Wiersema Appingedam 10 7-4708967 5468,239
7 Wendela Wiersema Appingedam 10 7-1418051 5306,609
8 Niels den Dunnen Hoornaar 7 8-5169310 5296,320
9 Team Hooymans NL Wijk En Aalburg 7 8-5002454 5268,189
10 Wendela Wiersema Appingedam 10 8-4722964 5266,478
11 W. Blaak Capelle aan den Ijssel 5 7-1229403 5265,205
12 W. Blaak Capelle aan den Ijssel 5 8-1799934 5249,612
13 Luuk Blaauw Barendrecht 5 8-5125049 5245,874
14 Team Hooymans NL Wijk En Aalburg 7 8-5002208 5242,245
15 Wendela Wiersema Appingedam 10 7-4708989 5204,017
16 Reico Janssen Ede 8 7-1777575 5195,020
17 A. Zuiderveld Leek 10 7-1655211 5192,989
18 S.C.A. Bals Wouwse Plantage 2 8-1185807 5190,586
19 Gebr. Dekker Terneuzen 1 8-3827418 5145,184
20 Robin Rigter Eemnes 7 8-1739399 5144,369
21 Joost Wattel Colijnsplaat 1 7-1328539 5141,938
22 A. Zuiderveld Leek 10 6-1009562 5105,068
23 Luuk Blaauw Barendrecht 5 8-5125008 5099,187
24 Wendela Wiersema Appingedam 10 8-4722933 5022,206
25 S.J.W. de Graaf Limmen 6 7-1172984 5015,261
26 Hok Huijsmans Hoogerheide 2 7-3724604 5008,655
27 Joost Wattel Colijnsplaat 1 7-1328530 4982,489
28 Lotte Eijerkamp Brummen 8 7-1820362 4976,748
29 Robin Rigter Eemnes 7 8-1739385 4952,075
30 Lotte Eijerkamp Brummen 8 8-1627882 4945,535
31 Joost Wattel Colijnsplaat 1 7-3707438 4944,777
32 Wendela Wiersema Appingedam 10 8-4722973 4922,256
33 Team Hooymans NL Wijk En Aalburg 7 8-5002069 4921,280
34 Wendela Wiersema Appingedam 10 7-4711045 4911,117
35 Niels den Dunnen Hoornaar 7 6-1531807 4865,097
36 Lotte Eijerkamp Brummen 8 8-1627772 4863,185
37 Lotte Eijerkamp Brummen 8 8-1628141 4858,615
38 Lotte Eijerkamp Brummen 8 8-1628142 4851,128
39 W. Blaak Capelle aan den Ijssel 5 8-1799914 4844,537
40 S.C.A. Bals Wouwse Plantage 2 7-1366900 4838,995
41 Hok Huijsmans Hoogerheide 2 7-3724569 4834,338
42 X. van Peer Steenbergen 2 7-1358118 4811,277
43 Brian Sangers Eefde 8 8-1632737 4809,184
44 Gebr. Dekker Terneuzen 1 8-3827442 4807,368
45 Luuk Blaauw Barendrecht 5 8-1052300 4790,999
46 Wendela Wiersema Appingedam 10 7-1418053 4773,276
47 S.C.A. Bals Wouwse Plantage 2 7-3720613 4750,244
48 Luuk Blaauw Barendrecht 5 8-5124989 4743,147
49 S.C.A. Bals Wouwse Plantage 2 7-1366883 4708,483
50 Floris Hulshof Brummen 8 6-1251649 4703,525
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.