Persoonlijke hulpmiddelen

Home > Vluchten > Nationale Kampioenschappen 2020 > Uitslagen 2015 > Jeugd zelfstandig > Hokkampioenschap Aangewezen Midfond Jeugd zelfstandig spelend
Nationaal Kampioenschap 2015

Hokkampioenschap Aangewezen Midfond Jeugd zelfstandig spelend

Naamwoonplaatspunten
1 Annemijn van der Kruk Tiel 3796.4
2 Dylan Hilbrands Finsterwolde 3610.8
3 Comb Kristel en Thom Comb Leerdam 3382.4
4 Wendela Wiersema Appingedam 3337.9
5 Gwen v/d Merwe Dordrecht 3314.2
6 Bouke Junior de Boer Steenwijk 3128.4
7 X. van Peer Steenbergen 3083.1
8 Thed van Wel Dreumel 3000.0
9 Max van Dongen Sliedrecht 2972.7
10 Bruce Zonneveld Wateringen 2902.0
11 Wouter Vedder Vedder 2876.1
12 Corjan Tiggelman Middelharnis 2857.8
13 Mattijs Verzijl Veenendaal 2745.2
14 R.D.A.J. Hoevenaars Uden 2640.7
15 Lisanne van Dam Lemelerveld 2575.1
16 Amber Keijnemans Leerdam 2497.5
17 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug 2455.4
18 Laura van Dongen Terheijden 2417.2
19 Ricardo Koller Gronau 2404.4
20 Jodi Huntink Ulft 2388.9
21 Joost Wattel Colijnsplaat 2350.8
22 Rosa Hauser Gorinchem 2280.8
23 Jordi Schrijvers Wageningen 2180.5
24 Wendy Eertink Enter 2149.5
25 Olaf Louppen Heerlen 2127.1
26 J & R de Kuiper Hoogblokland 2026.9
27 Pleun Pieter Poot Maasdijk 2001.9
28 Combinatie Fro-Sy St. Nicolaasga 1984.9
29 Esto Beneden Yerseke 1951.9
30 A. Verbeek Tiel 1950.2
31 Lars Krus Loerbeek 1885.3
32 Comb. Schipper Babberich 1835.8
33 Foppe Molenaar en zn Buren-Ameland 1802.9
34 E.J. & C. Tammenga Nieuw Buinen 1739.4
35 Rianne Klijs Achtmaal 1647.4
36 Savanna Verhaegh Deventer 1643.9
37 Y. Reintjes Didam 1585.6
38 Quirijn Dieleman Hoek 1534.4
39 Stephan van der Jagt Yerseke 1493.9
40 Comb. Gebr.S.+ T. Koonstr Hardenberg 1472.4
41 Jochem Bruinsma JL Kampen 1427.4
42 Jarno Vrieze Hoogersmilde 1410.9
43 M. van den Brink Houten 1389.7
44 Jelle Hooikammer Staphorst 1380.3
45 Sven van Sighem Fijnaart 1365.4
46 Robin van Sermond Goor 1295.5
47 Dian Stoffer Wilsum 1289.5
48 Simone Koning Zandvoort 1278.5
49 J. v/d Horn Eenrum 1269.1
50 Lars Polman Beek 1205.0
51 Rico Kampert Ederveen 1199.5
52 Merel Schavendijk Den Haag 1183.2
53 Martin Meulmeester Arnemuiden 1169.2
54 Lisa Gerritsen Apeldoorn 1164.8
55 Wiersma & Gossen Gramsbergen 1152.9
56 Emil Lowik (jl.) Utrecht 1105.3
57 Reinaud Veijer Staphorst 1084.6
58 Bjorn Rheden 1082.8
59 Fleur Bult Tuk 1067.1
60 Mirthe van Es Wijhe 1062.6
61 Merlijn van Duikeren 1ste Exloermond 1044.1
62 Tim Rewijk De Kwakel 1006.2
63 Thijs Mouws Baarle-Nassau 1000.0
64 J. Heijliger Asten 988.7
65 Jurrian Veijer Staphorst 949.3
66 Sanne Wolters Almelo 937.5
67 Justin Krop Ede 929.9
68 Jacob Smit Veenwouden 867.5
69 Jessica Eertink Enter 855.0
70 Mitchel Haller Didam 831.0
71 Miranda Walda Marum 819.3
72 Comb Giltay-Venderbos Spijk 803.7
73 Bart Booyink Mander 785.4
74 Arne van der Baan Dirksland 766.5
75 Quinten van der Poel Nijkerk 739.2
76 Comb. Gebr Ligtendag Sint Philipsland 705.5
77 Leon Reekers Losser 701.0
78 Kevin Kriekjes Hoogeveen 650.1
79 Dave Schuttevaar Wierden 645.1
80 Dylan Veldman Staphorst 642.1
81 Macey Kruithof Wormerveer 619.9
82 Niels Thiemann Klimmen 611.4
83 Marijn Litjens Litjens 604.4
84 Kjelld Temmen Weiteveen 593.0
85 Gerjan Remmerts Wapenveld 541.4
86 Sten van Dorp Rotterdam 521.5
87 Bart Roeks Heerlen 499.7
88 Jordy Fikkert Vroomshoop 470.2
89 Joris in het Groen Tilburg 468.2
90 Henk Westerlaken JL Alblasserdam 455.5
91 Luca Mulder Nunspeet 424.4
92 Jordy v Engelenhoven ede 391.6
93 Helga Tegelaar Emmeloord 382.4
94 Kyan van Dongen Sprang-Capelle 366.8
95 Roald Stevens Meppen 366.2
96 Martijn Visscher Loppersum 362.5
97 Willem Hehemann Gorinchem 360.1
98 Emiel van Oostenbrugge Driebergen-Rijsenburg 345.3
99 Yanick van der duijn JL Papendrecht 335.6
100 Guido Bosch Ane 299.7
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.