Persoonlijke hulpmiddelen

Home > Vluchten > Nationale Kampioenschappen 2020 > Uitslagen 2015 > Jeugd zelfstandig > Hokkampioenschap Onaangewezen Midfond Jeugd zelfstandig spelend
Nationaal Kampioenschap 2015

Hokkampioenschap Onaangewezen Midfond Jeugd zelfstandig spelend

Naamwoonplaatspunten
1 Corjan Tiggelman Middelharnis 1825.8
2 Gwen v/d Merwe Dordrecht 1772.9
3 Wendela Wiersema Appingedam 1738.5
4 Dylan Hilbrands JL Finsterwolde 1550.9
5 Annemijn van der Kruk Tiel 1429.1
6 Thed van Wel JL Dreumel 1400.7
7 Bouke Junior de Boer Steenwijk 1302.8
8 R.D.A.J. Hoevenaars Uden 1209.2
9 Wouter Vedder Tuk 1125.0
10 Comb Kristel en Thom Comb Leerdam 1108.7
11 Lisanne van Dam Lemelerveld 1079.8
12 Max van Dongen Sliedrecht 1064.8
13 J & R de Kuiper Hoogblokland 976.7
14 Mattijs Verzijl Veenendaal 964.9
15 X. van Peer Steenbergen 954.8
16 Bruce Zonneveld Wateringen 944.2
17 Wendy Eertink Enter 920.4
18 Jordi Schrijvers Wageningen 852.6
19 Ricardo Koller Gronau 802.5
20 Joost Wattel Colijnsplaat 729.1
21 Comb. Schipper Oud Zevenaar 719.8
22 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug 690.8
23 Dian Stoffer Wilsum 686.6
24 Lars Krus Loerbeek 661.3
25 Rosa Hauser Gorinchem 661.0
26 Jarno Vrieze Hoogersmilde 658.5
27 Laura van Dongen Terheijden 657.4
28 J. v/d Horn Eenrum 656.6
29 Amber Keijnemans Leerdam 649.9
30 Quirijn Dieleman Hoek 642.5
31 Arne van der Baan Dirksland 622.4
32 Comb. Gebr.S.+ T. Koonstr Hardenberg 621.0
33 Jodi Huntink Ulft 616.8
34 Savanna Verhaegh Deventer 615.9
35 Lars Polman Beek 611.5
36 Olaf Louppen Heerlen 581.6
37 Jacob Smit Veenwouden 577.8
38 Foppe Molenaar en zn Buren-Ameland 531.1
39 Justin Krop Ede 517.7
40 Merlijn van Duikeren 1ste Exloermond 503.2
41 Sten van Dorp Rotterdam 503.1
42 Pleun Pieter Poot Maasdijk 471.3
43 Y. Reintjes Didam 462.5
44 Kjelld Temmen Weiteveen 458.1
45 Stephan van der Jagt Yerseke 419.3
46 Niels Thiemann Klimmen 416.2
47 Merel Schavendijk Den Haag 412.0
48 Combinatie Fro-Sy St. Nicolaasga 402.6
49 Bjorn Rheden 399.3
50 A. Verbeek Tiel 394.6
51 E.J. & C. Tammenga Nieuw Buinen 393.7
52 Mitchel Haller Didam 392.6
53 Mirthe van Es Wijhe 389.5
54 Fleur Bult Tuk 382.1
55 Jochem Bruinsma JL Kampen 380.9
56 Sanne Wolters Almelo 379.4
57 Emil Lowik (jl.) Utrecht 373.1
58 Rianne Klijs Achtmaal 366.8
59 Esto Beneden Yerseke 364.0
60 Jelle Hooikammer Staphorst 346.2
61 Rico Kampert Ederveen 343.7
62 J. Heijliger Asten 317.2
63 Emiel van Oostenbrugge Driebergen-Rijsenburg 316.9
64 Thijs Mouws Baarle-Nassau 314.7
65 Wiersma & Gossen Gramsbergen 307.8
66 Leon Reekers Losser 304.5
67 Sven van Sighem Fijnaart 302.1
68 Reinaud Veijer Staphorst 289.5
69 Gerjan Remmerts Wapenveld 284.6
70 Dave Brontsema 't Zandt 282.3
71 M. van den Brink Houten 277.9
72 Martin Meulmeester Arnemuiden 275.6
73 Simone Koning Zandvoort 271.8
74 Robin van Sermond Goor 259.1
75 Jessica Eertink Enter 253.0
76 Guido Bosch Ane 253.0
77 Daniek Appelo Deventer 245.9
78 Dean Zaar Berg en Terblijt 244.6
79 Quinten van der Poel Nijkerk 240.9
80 B. de Leeuw van Weenen Melissant 239.9
81 Tim Rewijk De Kwakel 239.4
82 Lisa Gerritsen Apeldoorn 233.0
83 Miranda Walda Marum 231.7
84 Dave Schuttevaar Wierden 230.2
85 Jurrian Veijer Staphorst 229.4
86 Mitchell Kleiman Jl Elim 227.8
87 Brittany van de West Zwaagwesteinde 224.3
88 Jordy Fikkert Vroomshoop 222.1
89 Bart Booyink Mander 216.3
90 Jordy v Engelenhoven Ede 215.2
91 Macey Kruithof Wormerveer 197.5
92 Dylan Veldman Staphorst 194.2
93 Comb. Gebr Ligtendag St Philipsland 187.4
94 Comb Giltay-Venderbos Spijk 186.4
95 Kevin Kriekjes Hoogeveen 170.5
96 Niels den Dunnen Hoornaar 165.7
97 Revi Schuiling Wijhe 164.3
98 Sander Kooiker Staphorst 161.3
99 Luca Mulder Nunspeet 150.9
100 Steyn Bohmer 's-Heerenberg 140.3
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.