Persoonlijke hulpmiddelen

Home > Vluchten > Nationale Kampioenschappen 2020 > Uitslagen 2015 > Jeugd zelfstandig > Hokkkampioenschap Aangewezen Vitesse zelfstandig spelend
Nationaal Kampioenschap 2015

Hokkkampioenschap Aangewezen Vitesse zelfstandig spelend

NaamWoonplaatspunten
1 Corjan Tiggelman Middelharnis 4808.3
2 Wendela Wiersema Appingedam 4721.2
3 Dylan Hilbrands JL Finsterwolde 4206.7
4 X. van Peer Steenbergen 4096.8
5 Comb. Schipper Babberich 3999.1
6 Gwen v/d Merwe Dordrecht 3884.9
7 Comb Kristel en Thom Comb Leerdam 3692.0
8 Wouter Vedder Tuk 3633.5
9 Mattijs Verzijl Veenendaal 3600.9
10 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug 3599.5
11 Emiel van Oostenbrugge Driebergen-Rijsenburg 3591.6
12 A. Verbeek Tiel 3363.1
13 Bouke Junior de Boer Steenwijk 3297.9
14 Annemijn van der Kruk Tiel 3261.8
15 Lisanne van Dam Lemelerveld 3194.6
16 Robin van Sermond Goor 2890.2
17 Laura van Dongen Terheijden 2836.8
18 Max van Dongen Sliedrecht 2763.2
19 Jochem Bruinsma Kampen 2756.4
20 J. v/d Horn Eenrum 2599.1
21 Lars Polman Beek 2583.3
22 Lars Krus Loerbeek 2488.1
23 Sten van Dorp Rotterdam 2483.7
24 Jordi Schrijvers Wageningen 2449.5
25 Bruce Zonneveld Wateringen 2443.9
26 R.D.A.J. Hoevenaars Uden 2410.0
27 J & R de Kuiper Hoogblokland 2327.2
28 Ricardo Koller Gronau 2310.2
29 Joost Wattel Colijnsplaat 2285.2
30 Arne van der Baan Dirksland 2266.0
31 Dave Schuttevaar Wierden 2245.7
32 Mick Hameeteman Ouddorp 2180.8
33 Sven van Sighem Fijnaart 2174.9
34 Pieter Oosterling Staphorst 2168.3
35 Foppe Molenaar en zn Buren-Ameland 2097.9
36 J. Heijliger Asten 2090.3
37 Jodi Huntink Ulft 2084.6
38 Martin Meulmeester Arnemuiden 2010.8
39 Y. Reintjes Didam 1971.2
40 Amber Keijnemans Leerdam 1940.2
41 Bo Willemsen Zevenaar 1829.9
42 Mirthe van Es Wijhe 1801.3
43 Henk Westerlaken Alblasserdam 1755.4
44 Jacob Smit Veenwouden 1726.7
45 Simone Koning Zandvoort 1719.3
46 Pleun Pieter Poot Maasdijk 1683.5
47 Thijs Mouws Baarle-Nassau 1662.4
48 Wiersma & Gossen Gramsbergen 1599.9
49 Esto Beneden Yerseke 1577.3
50 Jordy v Engelenhoven Ede 1572.5
51 Merlijn van Duikeren 1ste Exloermond 1542.3
52 Emil Lowik Utrecht 1532.5
53 Rosa Hauser Gorinchem 1510.1
54 Gerjan Remmerts Wapenveld 1493.4
55 Comb Giltay-Venderbos Spijk 1468.4
56 Thed van Wel JL Dreumel 1442.5
57 Olaf Louppen Heerlen 1404.4
58 Thymo Lankhof Oudenhoorn 1351.8
59 Stephan van der Jagt Yerseke 1319.8
60 W & J van Veen Urk 1303.0
61 Fleur Bult Tuk 1294.2
62 Merel Schavendijk Den Haag 1293.7
63 Dian Stoffer Wilsum 1279.6
64 Guido Bosch Ane 1259.8
65 E.J. & C. Tammenga Nieuw Buinen 1238.0
66 Rick Schokker Bantega 1214.3
67 Rico Kampert Ederveen 1207.6
68 Combinatie Fro-Sy St. Nicolaasga 1190.9
69 Wendy Eertink Enter 1176.1
70 Niels Thiemann Klimmen 1143.9
71 Comb. Gebr.S.+ T. Koonstr Hardenberg 1131.9
72 Miranda Walda Marum 1123.4
73 Ty Hoogerwerf Mill 1115.1
74 Dave Brontsema 't Zandt 1112.5
75 Kevin Kriekjes Hoogeveen 1100.2
76 Savanna Verhaegh Deventer 1092.5
77 Steyn Bohmer 's-Heerenberg 991.5
78 Kyan van Dongen Sprang-Capelle 977.9
79 Tim Rewijk De Kwakel 968.4
80 Thimo van der Meulen Holwerd 940.9
81 Sander Verwegen Odiliapeel 918.7
82 Justin Krop Ede 902.1
83 Jordy Fikkert Vroomshoop 900.7
84 Jelle Hooikammer Staphorst 888.1
85 Kjelld Temmen Weiteveen 884.7
86 Lisa Gerritsen Apeldoorn 879.6
87 Herbert Kuiper Staphorst 857.8
88 Quirijn Dieleman Hoek 848.8
89 Sander Kooiker Staphorst 801.5
90 Bert Nakken Veenoord 774.1
91 Pieter Buren Wehl 733.5
92 Rianne Klijs Achtmaal 729.6
93 Marijn Litjens Afferden ( GLD ) 723.3
94 M.A. van der Velde Harderwijk 698.4
95 Revi Schuiling Wijhe 698.2
96 Jeffrey Strijker Klazienaveen 688.7
97 Daniek Appelo Deventer 688.6
98 Reinaud Veijer Staphorst 683.4
99 Hessel Ploeg Maarssen 646.2
100 Jurrian Veijer Staphorst 633.5
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.