Persoonlijke hulpmiddelen

NK 2018 Dagfond

Hieronder vindt u per categorie de 50 beste deelnemers in de categorie Dagfond (onaangewezen, aangewezen en duifkampioen)

Onaangewezen

Plc Naam Woonplaats Punten
1 Dielissen en Zn Rosmalen 2481.804
2 C. van de Wetering Wijk en Aalburg 2366.792
3 Hoffman/Regtop Den Helder 2335.816
4 K. de Jong en Zoon Ee 2279.163
5 Tj. Kooistra Veenwoudsterwal 2235.988
6 Th. Onderwater Lisse 2200.475
7 A. Beekman & Zn Middelburg 2191.350
8 A.G. Dijkstra Oudwoude 2175.238
9 B. Martens en Zn. Elsloo 2173.031
10 Comb. van Rooij Tull En 'T Waal 2158.514
11 Mevr.Snellen&Zoon 'S-Hertogenbosch 2156.886
12 M. Sangers/Paul Ung Eefde 2127.520
13 A. van der Haar Genemuiden 2125.510
14 v 't Oever vd Laan Lisse 2106.655
15 K. van Dorp en Zn. Rotterdam 2106.104
16 Peter Janssen Kleve-Lobith 2095.197
17 R. Bos Volendam 2080.263
18 C. den Ouden jr. Harderwijk 2074.339
19 Embregts-Theunis Hoeven 2074.199
20 S.C.A. Bals Wouwse Plantage 2061.095
21 Ron Van Veggel&Zn Utrecht 2057.522
22 Gerrit Kikkert Vriezenveen 2029.717
23 Comb. Seelen Borne 2029.625
24 Gerard Heinhuis Steenwijk 2025.267
25 H. Winkens Itteren 2024.869
26 Comb Stultjens & van Oosterhout 2001.247
27 Brian Sangers Eefde 1997.667
28 P. Veenstra & Zn. Drachtstercompagnie 1994.375
29 L. Kools Achtmaal 1988.845
30 W. Buwalda Franeker 1982.199
31 A. Mattens St. Jansteen 1980.511
32 H. Doldersum & Zn Westerhaar-Vriezenveen 1979.372
33 J.A.A. Tenback Didam 1951.535
34 Comb. van de Hurk Heesch 1951.140
35 M.P. Buijsse Oostburg 1936.285
36 R.C. Bakker Veenendaal 1930.897
37 G. Wielens Eibergen 1914.655
38 A. van Loon Halsteren 1895.020
39 Jan Deliege Vijlen 1890.234
40 H.en E.J. Eijerkamp Brummen 1888.962
41 T. Zuiderwijk Poeldijk 1882.724
42 P. Groeneweg Heinenoord 1880.101
43 D. de Hoogh & Zn Oosterhout 1877.987
44 A.A.N. Keeris Knegsel 1875.104
45 H. Broeders Haghorst 1873.904
46 F.F. van Tuijl Woudrichem 1869.349
47 P. Crans Den Helder 1868.850
48 Comb J&J Kaman Wormerveer 1868.259
49 S. Westerink Ouderkerk a/d Amstel 1865.927
50 P.J.H Pennekamp Westervoort 1857.285

Aangewezen

Plc Naam Woonplaats Punten     
1 A. van der Haar Genemuiden 3876,064
2 C. & G. Koopman Ermerveen 3871,274
3 Gwen v/d Merwe Dordrecht 3859,674
4 G. & S. Verkerk Reeuwijk 3843,641
5 B. Martens en Zn. Elsloo 3825,073
6 Comb Stultjens & van Oosterhout 3747,051
7 Hoffman/Regtop Den Helder 3720,873
8 Harry van Emmerik Langeraar 3702,566
9 Peter van de Merwe Dordrecht 3701,684
10 D. de Hoogh & Zn Oosterhout 3701,186
11 Comb J&J Kaman Wormerveer 3685,644
12 H. Broeders Haghorst 3669,136
13 A.G. Dijkstra Oudwoude 3650,819
14 A. Beekman & Zn Middelburg 3646,864
15 C. den Ouden jr. Harderwijk 3641,962
16 M. Sangers/Paul Ung Eefde 3631,384
17 C. van de Wetering Wijk en Aalburg 3629,941
18 H. Barten Beek En Donk 3593,238
19 W.C.J. Wijfje De Kwakel 3587,290
20 P. Valk Julianadorp 3581,608
21 Ron Van Veggel&Zn Utrecht 3524,669
22 Th. Onderwater Lisse 3524,138
23 Heijblom & v.Strien Raamsdonk 3504,656
24 M. van Zon Krimpen a/d Lek 3503,950
25 Schellekens-Wouters Riel 3502,318
26 Jan Nijboer Daarlerveen 3493,784
27 R.C. Bakker Veenendaal 3488,523
28 Comb.v.Wanrooy Geffen 3480,414
29 W. Spierings Waalwijk 3472,185
30 Mevr.Snellen&Zoon 'S-Hertogenbosch 3470,173
31 A. van de Burg Bergschenhoek 3467,767
32 Peter Janssen Kleve-Lobith 3464,147
33 H.en E.J. Eijerkamp Brummen 3463,500
34 P. Crans Den Helder 3440,177
35 Comb. van Rooij Tull En 'T Waal 3435,947
36 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 3433,146
37 J. Koch Eindhoven 3426,246
38 Jurgen Stevens Emmerich 3418,324
39 K. de Jong en Zoon Ee 3407,488
40 M. & M. Kramer Wormer 3401,175
41 S.C.A. Bals Wouwse Plantage 3400,505
42 Gebr. Vis Wateringen 3399,385
43 K. van Dorp en Zn. Rotterdam 3390,699
44 Comb G.J. de Hoogh & Oosterhout 3384,903
45 Dennis Veugelers Nieuwstadt 3383,645
46 Jan Antonis Bergeijk 3380,962
47 T. Zuiderwijk Poeldijk 3376,979
48 Comb. J & N Pots Almelo 3359,867
49 G. v.d. Velde Harderwijk 3359,772
50 W. Buwalda Franeker 3358,262

Duifkampioenschap

Plc Naam Woonplaats            Ringnummer
1 G. & S. Verkerk Reeuwijk 6-1526026
2 Jan Nijboer Daarlerveen 6-1187540
3 P. Crans Den Helder 7-1160325
4 W. Spierings Waalwijk 7-3728901
5 Comb Stultjens & van Oosterhout 6-3622600
6 Peter Janssen Kleve-Lobith 5-1451934
7 Th. Onderwater Lisse 6-1844111
8 A. van der Haar Genemuiden 6-1094559
9 M. & M. Kramer Wormer 6-1407526
10 H.en E.J. Eijerkamp Brummen 7-1820332
11 Comb J&J Kaman Wormerveer 7-1150701
12 Gwen v/d Merwe Dordrecht 7-1280392
13 Comb.v.Wanrooy Geffen 7-3736911
14 H. Hanegraaf en zn. Nuland 6-4021541
15 C. & G. Koopman Ermerveen 6-1072675
16 A.A.N. Keeris Knegsel 7-4036867
17 H. Scheffel Elburg 6-1092667
18 R. Faber Westzaan 6-1405248
19 Comb J&J Kaman Wormerveer 6-1408436
20 A.H. Weustman Haaksbergen 6-1159619
21 Hoffman/Regtop Den Helder 7-1159746
22 H.en E.J. Eijerkamp Brummen 7-1820066
23 C. & G. Koopman Ermerveen 7-1643847
24 Gebr van Hemert Bruchem 7-1401599
25 Hilgersom-Tijssen Stompwijk 7-1309988
26 P.J.H Pennekamp Westervoort 6-1282993
27 A. Klaassen Ochten 6-1335192
28 C. & G. Koopman Ermerveen 6-4784049
29 Hoffman/Regtop Den Helder 7-1159790
30 B. Martens en Zn. Elsloo 6-1748078
31 H.en E.J. Eijerkamp Brummen 7-1819983
32 A. van der Haar Genemuiden 6-1094532
33 K. de Jong en Zoon Ee 7-4292784
34 C. van de Wetering Wijk en Aalburg 6-1663129
35 G. & S. Verkerk Reeuwijk 7-1277436
36 A. van de Burg Bergschenhoek 5-1656932
37 Frans Oude Nijeweme Denekamp 7-1716443
38 W. Spierings Waalwijk 7-3728841
39 M. Terlouw Moordrecht 5-1727021
40 M.Keijenberg & ZN Epen 7-1542262
41 H. Pollaerts Helvoirt 7-1408143
42 A. Veldhuis & Zn. Deurningen 6-1144047
43 W. Spierings Waalwijk 7-3728860
44 E.G.M. Stortelder Neede 4-1569413
45 L. van den Nieuwendi Leiden 6-1453639
46 C. & G. Koopman Ermerveen 5-1230711
47 H. Broeders Haghorst 5-3527110
48 G. & S. Verkerk Reeuwijk 7-1277478
49 W.A. de Bruijn Reeuwijk 7-1279273
50 H. Broeders Haghorst 6-3601918
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.