Persoonlijke hulpmiddelen

NK 2018 Marathon

Hieronder vindt u per categorie de 50 beste deelnemers in de categorie Marathon (onaangewezen, aangewezen en duifkampioen)

Onaangewezen

Plc Naam Woonplaats Punten
1 J. Schutjens Geffen 2311,529
2 J. Corstjens Thorn 1990,731
3 Comb Rekker-Westra Berlikum 1987,741
4 J. Groenendijk Sommelsdijk 1983,157
5 B. Ruys Geffen 1974,178
6 J.W. van Gils Oosterhout 1869,154
7 C. & G. Koopman Ermerveen 1851,909
8 Abr. van Gelderen Ameide 1847,662
9 Comb. Seelen Borne 1787,753
10 Sil van Vliet Ter Aar 1769,307
11 R. van Beers Zevenbergschenhoek 1745,424
12 N. de Fouw Bant 1735,793
13 Fr. Belleter Nispen 1706,750
14 Eddy Bloemen Staphorst 1667,445
15 T. Koele & Zn. Wezep 1621,145
16 R. van Moorselaar Wadenoijen 1610,917
17 Comb.Netten Den Bosch 1607,030
18 Wegrest. Napoleon BV Hank 1605,719
19 G.A. Tiemes Didam 1605,551
20 Vertelman en Znn Hoogkarspel 1589,215
21 H. v.d. Bogaart Jr Nistelrode 1585,389
22 B. Kotte Albergen 1573,921
23 Toon van Vliet Aarlanderveen 1564,213
24 P.W. de Zeeuw Westmaas 1552,177
25 W. Weerink Wierden 1551,085
26 H. Zwiers Den Ham 1542,723
27 W. van Ooijen Rosmalen 1540,487
28 A.G. van der Walle Beerta 1529,937
29 W. Dircks Maria Hoop 1523,872
30 C. Vergouwen Breda 1520,197
31 P. Wittenberg Herpen 1509,237
32 Jan Broersma Roodeschool 1498,502
33 J. & F.Wendel Assen 1487,704
34 H. de Bree Soest 1485,631
35 Mariska v.d. Made Achthuizen 1463,458
36 H.C.J.G. Peters Panheel 1454,293
37 Herman Brinkman Tuk 1443,231
38 U. Jellema Steggerda 1441,127
39 R. Muytjens Ubachsberg 1437,669
40 Stefan Leloux & Zoon Kapelle 1435,057
41 J.TH.M. Meulendijks bakel 1430,546
42 H. van de Roest Zwanenburg 1415,935
43 Comb G.J. de Hoogh & Oosterhout 1410,681
44 C.J. Elzakkers Halsteren 1404,914
45 J. van Houtum Schijndel 1394,606
46 C.A. van Heijst Bergen op Zoom 1393,924
47 Comb. Flipse Westkapelle 1392,555
48 Comb vd Hulst & Zn Tilburg 1391,229
49 Comb, Niks Westerhaar 1380,149
50 Gebr. Frenken Weert 1376,279

Aangewezen

Plc Naam Woonplaats Punten
1 T. Koele & Zn. Wezep 3827,754
2 B. Homma Balk 3759,184
3 B. Ruys Geffen 3685,472
4 W. Weerink Wierden 3518,838
5 Comb Rekker-Westra Berlikum 3515,584
6 Eddy Bloemen Staphorst 3504,602
7 R. van Beers Zevenbergschenhoek 3479,382
8 C.J.J. van Wijk & Znn Benschop 3440,462
9 H. Zwiers Den Ham 3349,911
10 Rik Ros Lekkerkerk 3346,876
11 J. Schutjens Geffen 3229,01
12 PWA v/d Meulen Sirjansland 3227,031
13 Gebr. Vluggen Gulpen 3216,314
14 Comb. ten Cate Hattemerbroek 3207,464
15 Herman Brinkman Tuk 3205,597
16 Gebr. Frenken Weert 3189,849
17 Comb G.J. de Hoogh & Zn  Oosterhout 3178,348
18 J. Corstjens Thorn 3132,119
19 U. Jellema Steggerda 3124,482
20 J. Groenendijk Sommelsdijk 3084,146
21 Mariska v.d. Made Achthuizen 3067,096
22 P.D. Pladdet Hoek 3061,192
23 N. de Fouw Bant 3046,894
24 A.G. van der Walle Beerta 3042,94
25 Vertelman en Znn Hoogkarspel 3041,016
26 Abr. van Gelderen Ameide 3037,57
27 Stefan Leloux &Zoon Kapelle 3034,499
28 Fr. Heynen Susteren 3021,817
29 H. v. VenrooijSr. Deurne 3001,501
30 L. Grosfeld Tegelen 2992,827
31 Comb. de Gunst `T Harde 2992,699
32 Fr. Belleter Nispen 2991,835
33 W. Dircks Maria Hoop 2973,515
34 P.W. de Zeeuw Westmaas 2972,524
35 Wegrest. Napoleon BV Hank 2964,754
36 R. van Moorselaar Wadenoijen 2963,293
37 Comb. Flipse Westkapelle 2957,462
38 J.TH.M. Meulendijks bakel 2944,95
39 C. Vergouwen Breda 2944,47
40 Klinkers-Mertens Beek 2923,067
41 Ysbr. Kaptein Akersloot 2913,022
42 S.J. Kuipers Oudega 2904,651
43 Comb.Hauser & Bullee Gorinchem 2902,795
44 Aart Hup Oene 2898,7
45 D. de Hoogh & Zn Oosterhout 2885,066
46 B. Kotte Albergen 2879,468
47 Jo Manders Deurne 2872,955
48 Jan Broersma Roodeschool 2872,416
49 Comb J. Vullersen Z Roggel 2866,259
50 Van Schijndel &znn Geffen 2847,709

Duifkampioenschap

Plc Naam Woonplaats            Ringnummer Punten
1 R. van Beers Zevenbergschenhoek 4-3430963 2973,796
2 C. & G. Koopman Ermerveen 6-4784186 2961,683
3 Jaco Wervenbos Zwijndrecht 5-1746359 2916,056
4 T. Koele & Zn. Wezep 4-1648015 2870,762
5 J. van Gijzel Made 6-1348159 2819,693
6 H. v. Venrooij Sr. Deurne 3-1419525 2798,284
7 A. Kerklaan Nieuwe Tonge 6-1494687 2791,382
8 A.J. Zondag & Zn. Vianen 6-1881231 2785,310
9 Marcel van de Hoef Baarn 6-1368396 2781,371
10 Jo Manders Deurne 6-4027498 2780,289
11 Gebr. Keekstra Bornwird 6-1021156 2775,805
12 J.Thijssen Kessel 5-1048917 2763,585
13 C. Vergouwen Breda 3-3313792 2753,297
14 A.J.A ten Tije Voorburg 5-1620049 2740,745
15 Gebr. Vluggen Gulpen 6-1846712 2740,047
16 Comb Bosman Doetinchem 6-1280471 2722,245
17 J.G. Wiering Veenhuizen 6-1352443 2722,139
18 H. Litjens Oostrum 3-4158128 2704,427
19 C.A. van Oudshoorn Gouda 6-1534928 2689,940
20 Comb vd Hulst & Zn Tilburg 6-3602675 2689,383
21 H. Zwiers Den Ham 5-1303219 2687,844
22 J. Schutjens Geffen 6-3642222 2685,119
23 Peter Schellevis Uitgeest 6-1432289 2683,948
24 Sj de Hoogh Waspik 7-3729451 2677,430
25 C. Hanegraaf Hank 6-3618931 2672,958
26 P. van Straten Vianen 4-1081722 2666,168
27 Henk van der Wielen Boven Leeuwen 5-1485934 2665,645
28 Wim Kooreman Kloosterzande 4-3409885 2651,060
29 R. van Moorselaar Wadenoijen 6-1348471 2643,855
30 Comb Rekker-Westra Berlikum 6-1023555 2642,701
31 D. de Hoogh & Zn Oosterhout 5-3517648 2641,725
32 Abr. van Gelderen Ameide 9-1187915 2641,656
33 Wegrest. Napoleon BV Hank 3-1322072 2636,215
34 J. Groenendijk Sommelsdijk 5-1672722 2633,018
35 J. Groenendijk Sommelsdijk 6-1491388 2632,817
36 H.J.J. Becx Oisterwijk 6-1644833 2627,041
37 Comb. Bos Azelo-ambt-delden 6-1161788 2618,814
38 Comb.Hauser & Bullee Gorinchem 6-1353954 2618,198
39 Stefan Leloux & Zoon Kapelle 4-3411823 2616,226
40 C. & G. Koopman Ermerveen 6-4783969 2615,679
41 Klinkers-Mertens Beek 5-1072909 2611,634
42 R. Dijkshoorn Honselersdijk 6-1835180 2611,375
43 C. Vergouwen Breda 5-3512707 2606,758
44 J. van Hoof Helmond 3-4150150 2597,314
45 W. Weerink Wierden 5-1287895 2594,432
46 A. Bestman Dirksland 4-1020804 2592,596
47 C.A. van Heijst Bergen op Zoom 4-3418956 2592,296
48 R. Muytjens Ubachsberg 3-1534454 2575,241
49 gebr Timmers Rosmalen 6-3603563 2572,909
50 R. van Moorselaar Wadenoijen 6-1348497 2572,351
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.